Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Baro’da kongre günü

Baro’da kongre günü
  • 13.10.2018
  • 1.293 kez okundu

Hatay Baro Başkanlığı için “Ekrem Dönmez, Cihat Açıkalın ve Rasim Hişmioğulları” olmak üzere 3 aday yarışıyor.

Hatay Barosu Genel Kurulu bugün ve yarın yapılıyor. Bugün saat 10.00’da Adliye Konferans Salonu’nda gerçekleşecek olan Kongre’de, seçimler dışındaki gündem maddeleri ele alınacak. Seçimler ise yarın yapılıyor.Yarınki seçim öncesinde Başkanlık için 3 adayın isminden söz ediliyor. Halen Başkan olan Av. Ekrem Dönmez, daha önceki Yönetim Kurulu’nda görevli Av. Cihat Açıkalın ile Av. Rasim Hişmioğulları’nın başkanlık için yarışacağı öğrenildi. Halen Başkan olan Av.Ekrem Dönmez’in Yönetim Kurulu listesinde, “Ekrem Dönmez, Şükran A. Güzel, Sevinç Çakıcı, Oktay Çaparoğlu, Adnan Eryılmaz, Asena A. Şener, Yusuf Albayrak, Mehmet Ezer, Hüseyin Derin, Mustafa Sıraç ve Mehmet Bilgili” yer alıyor.
Ekrem Dönmez, kendi sosyal hesabı üzerinden Genel Kurul öncesi şu mesajı yayınladı:
“Artık seçim zamanı geldi çattı. ‘Hatay’da Baro Var’, 2014 yılında sadece bir seçim sloganıydı. Şimdi ise, tüm Türkiye’de bir gerçekliğe ve ete-kemiğe bürünmüş olarak, en sağlam rotaya oturmuş şekilde yoluna devam ediyor. 2 yıl daha herkes ‘iyi ki baro var’, ‘iyi ki avukatlar var’ ve ‘iyi ki Hatay’da baro var’ demeye devam edecek.
Başta meslektaşlarımın, yurttaşlarımızın, hemşehrilerimizin, gönüldaşlarımızın, bizi izleyen ve takdir eden herkesin emeğine-yüreğine sağlık. Biz, yeni dönem için hazırız. Sevgi ve saygılarımızla.”  -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ