Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,69 / Satış: 6,71
€ EURO → Alış: 7,22 / Satış: 7,25

BARO’dan kültürel atak

BARO’dan kültürel atak
  • 22.04.2017
  • 1.288 kez okundu

Avukatlar tiyatro grubu oluşturulacak, okullara kırtasiye desteğinde bulunulacak, TSM Korosu 2.konseri ise İskenderun’da…

Hatay Barosu Kültür ve Sanat Komisyonun oluşumundan bu yana geçen kısa sürede kültürel etkinlikler gerçekleştirirken, alınan bir kararla da avukatlardan oluşan bir tiyatro grubu oluşturulması benimsendi. Yakında, bir Avukatlar Tiyatro Birimi de oluşturacak. Hatay Barosu Kültür ve Sanat Komisyonu üyeleri, hafta içinde Baro Başkanı Av. Ekrem Dönmez’e ziyarette bulundu. Ziyarette, kültür-sanat etkinlikleri ve gelecekle ilgili görüşler masaya yatırıldı. Yapılan değerlendirme şöyle:
“Hatay Barosu Kültür ve Sanat Komisyonumuz, Baro Başkanı Av. Ekrem Dönmez’i ziyaret etti. Ziyarette, yapılan etkinliklerden ve çalışmalardan bahsedildi. Baro Başkanı Av. Ekrem Dönmez, 5 Nisan Avukatlar Haftası kapsamında yapılan konserde emeği geçen herkese teşekkür etti. Kültür ve Sanat Komisyonu, sonraki konserin İskenderun da yapılmasını planladı. Ayrıca okullara yardım kampanyası kapsamında, ihtiyaç doğrultusunda okullarımıza kitap, giyim ve ayakkabı yardımı yapılacağı, fiziksel olarak kötü olan okullara yardım edileceği dile getirildi.
İlerleyen günlerde, Hatay Barosu Kültür ve Sanat Komisyonu’nun Tiyatro Kulübü açmayı planladığı dile getirildi. Baro Başkanı Av. Ekrem Dönmez, ziyaretten dolayı teşekkür etti ve çalışmalarında Hatay Barosu Kültür ve Sanat Komisyonu’na başarılar diledi.”
Ziyaret sırasında yaş pasta kesimi de yapıldı.
-Mehmet Özgün-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ