Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,13 / Satış: 6,16
€ EURO → Alış: 6,64 / Satış: 6,66

Başarı ve Kalite Adına

Başarı ve Kalite Adına
  • 23.07.2018
  • 853 kez okundu

“Çıtamızı yüksek tutuyoruz”

Mercedes-Benz Türk Kamyon ve Otobüs Ürün Grubu, 6 aylık eğitim sürecini başarı ile tamamlayan yetkili servislerine “Otobüs ve Kamyon Üretici Standardında Hasar Onarım Merkezi” sertifikası vermeye devam ediyor. Bölgesinde eğitimi başarıyla tamamlayarak sertifika almaya hak kazanan ilk yetkili servis Hatay Has Otomotiv olurken, mesaj,Hatay Has’ın CEO’su Ayhan Kara’dan geldi.

Mercedes-Benz Türk, müşterilerinin satış ve satış sonrasındaki beklentilerini karşılayarak ihtiyaçlarına yönelik en doğru hizmetleri sunarken, aynı zamanda hizmet ve servis çeşitliliğini genişletmeye de devam ediyor. Bu kapsamda yetkili servislerine 6 aylık bir eğitim veren Mercedes-Benz Türk Kamyon ve Otobüs Ürün Grubu, eğitimi başarıyla tamamlayan servislerine “Üretici Standardında Hasar Onarım Merkezi” sertifikası veriyor.
-SERTİFİKA-
Bu kapsamda, Hatay Has Otomotiv’e, ‘Otobüs ve Kamyon Üretici Standardında Hasar Onarım Merkezi’ Sertifikası verilirken, gerçekleşen törene, Mercedes-Benz Türk Kamyon Satış Sonrası Hizmetler Pazarlama Grup Müdürü Mehmet Doğan ve Otobüs Satış Sonrası Hizmetler Pazarlama Grup Müdürü Orhan Çavuş da katılım gösterdi.
Hatay Has Otomotiv yetkili servisi, kamyon ve otobüs ürün grubunu kapsayan “Üretici Standardında Hasar Onarım Merkezi” sertifikasını almaya hak kazanırken, bölgesinde bu sertifikayı almaya hak kazanan ilk yetkili servis de oldu.
-İÇERİĞİ-
Müşterilerin araçlarının hasarlanması durumunda, ilk günkü gibi güvenle ve konforla yola devam edebilmeleri amacıyla bu çalışmayı başlatan Mercedes-Benz Türk Kamyon ve Otobüs Ürün Grubu, eğitim süreci sonrasında yetkili servislerinin üretici standartlarında kaporta onarımını da mümkün kılıyor.
-6 AYLIK EĞİTİM-
Bu konuda alınan bilgiye göre, Mercedes-Benz yetkili servislerinde 6 aylık bir çalışma sonucunda, kaporta ve boya onarım süreçlerinin hızlanması, kalitesinin daha da artması ve ekipman optimizasyonu alanlarında çalışmalar yürütülüyor ve süreçleri başarı ile tamamlayan yetkili servisler de “Otobüs ve Kamyon Üretici Standardında Hasar Onarım Merkezi” unvanını almaya hak kazanıyor. Eğitim kapsamında, ekipman kontrolleri ile servislerin yerinde eğitimi sağlanırken, yetkili servislerdeki kaporta teknisyenleri, Mercedes-Benz Türk Hoşdere Fabrikası ve Pazarlama Merkezi eğitim bölümlerinde Mercedes-Benz Kaporta Teknisyenliği eğitiminden geçiyor.
-ÜRETİCİ STANDARDI-
Sertifikalı servisler tarafından onarımı gerçekleştirilen araçlara ise bu kapsamda “Üretici Standardında Onarım Sertifikası” veriliyor. İlgili sertifika, araçların, fabrika standartlarında ve orijinal parçalar ile Mercedes-Benz Türk “Sertifikalı Kaporta ve Boya Teknisyenleri” tarafından onarıldığını ve fabrika çıkışında olduğu gibi tüm güvenlik performans ve konfor özelliklerine sahip olduğunu temin ediyor. Ayrıca, ilgili yetkili servislerde onarımları gerçekleştirilen araçlar, Mercedes-Benz Türk’ün 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi kapsamına dâhil ediliyor.
Bu kapsamda, Hatay Has Otomotiv Güzelburç Kaporta ve Boya atölyeleri, üretici standardında onarım merkezi oluyor. Bu lokasyonda yapılan her araç, fabrikadan çıktığı ilk günkü gibi güvenli ve performanslı bir şekilde yoluna devam ediyor. Onarım gören her araca üretici standardında onarım sertifikası da verilerek, Mercedes – Benz yapılan iş ve orijinal parça güvencesini pekiştiriyor.
-ÇOK ÇALIŞIYORUZ-
Yaşanan gelişmeye dair konuştuğumuz Hatay Has’ın CEO’su Ayhan Kara ise oldukça net bir mesaj verdi.
“Hatay halkına hizmet ederken çıtamızı her daim yüksek tutuyoruz. Mercedes-Benz ve Has Turizm, halkımızın kalite beklentisini karşılamak için büyük bir efor sarf ediyor.” -Tamer Yazar-

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ