Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Başarılı Öğrencilere Ödül

Başarılı Öğrencilere Ödül
  • 16.10.2020
  • 275 kez okundu

Şölen havasındaki törene, hayırsever ile okulun eski müdürü de katıldı

Defne ilçesi Sümerler Mahallesindeki orta dereceli eğitim kurumlarından Selim Nevzat Şahin Anadolu Lisesi’nde başarılı öğrenciler ödüllendirildi. Törene İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan ile okulun yıllarca müdürlüğünü yaptıktan sonra bu yıl emekliye ayrılan eski müdürü Mustafa Ortak da katıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan ve Hayırsever Ersin Şahin önceki gün Selim Nevzat Şahin Anadolu Lisesi’nde başarılı öğrencileri tebrik ederek ödüllendirdi.
Selim Nevzat Şahin Anadolu Lisesi’ndeki etkinliğe, hayırsever genç iş insanı Ersin Şahin, Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan, Şube Müdürü Casim Çimen, Okul İdarecileri, ödül verilecek öğrenciler ve velileri katıldı.
Etkinlik esnasında okul idarecileri, veliler ve öğrencilerle sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Gülistan; ”İlçemizin ve bu öğrencilerimizin başarılarından mutlu olduğunu ve gurur duyduğunu dile getirerek, katkılarından dolayı hayırseverimiz Sayın Ersin Şahin ve ailesine, Okul Müdürümüze, emeği geçen tüm öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkür ederim” dedi.
Daha sonra öğrencileri tebrik eden hayırsever Ersin Şahin, Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan ve Okulun Emekli olan Müdürü Mustafa Ortak, öğrencilere ödüllerini vererek başarılarının devamını diledi. -Selvi Günay-

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ