Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,30 / Satış: 8,34
€ EURO → Alış: 9,69 / Satış: 9,73

Başarıyı desteklemek bizlerin görevi

Başarıyı desteklemek bizlerin görevi
  • 17.10.2020
  • 325 kez okundu

“Üniversitemize destek olmak için elimizden geleni yapacağımızı, elimizi taşın altına koyacağımızı bilmenizi istiyorum” diyen Ovalı Şirketler Grubu Genel Koordinatörü Mustafa Saçar tarafından İSTE Yönetimi’ne bir araç hediye edildi.

Ford Otosan tarafından, İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) İskenderun Meslek Yüksekokulu (İMYO) Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü, Otomotiv Teknolojisi Programı’na, Ford Focus marka bir araç hediye edildi. Hibe desteği için İMYO kampüste bir tören düzenlendi. Törene; İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, Üniversite Senatosu, Yönetim Kurulu, ilgili Akademisyenler ve İSTE idari personeli ile Ford Otosan yetkilileri katıldı.
Benzeri destekleri daha önce de yaptıklarını ifade eden, Ford Otosan Yetkilisi ve Ovalı Şirketler Grubu Genel Koordinatörü Mustafa Saçar, “desteklerimiz devam edecek” dedi ve şunları söyledi:
“Üniversitemize destek olmak için elimizden geleni yapacağımızı, elimizi taşın altına koyacağımızı bilmenizi istiyorum. Bugüne kadar, Koç Holdingin başlattığı, Ovalı Grubun desteklediği ‘Meslek Lisesi Memleket Meselesi, Ülkem İçin Tema Vakfı, Engellilere Doğru Yaklaşım’ gibi sosyal projelerde gönüllü olarak görev aldım. Bu projeler kapsamında meslek okullarının desteklenmesi, ülkemizin kalkınması için de önem taşımaktadır. Bu anlamda, üniversite yönetiminin başarılı çalışmalarını bu hibe ile desteklemek bizlerin görevidir. Meslek yüksekokulları, hem gençlerin başarılı olacağı bir meslek kazanmasını hem de ekonomiye vasıflı eleman yetişmesini sağlar. Sağlıklı, başarılı bir gelecek dileğiyle, saygı ve sevgiyle selamlıyorum.”
-İNSANA YATIRIM-
En iyi yatırımın insana yapılan yatırım olduğunu ifade ederek sözlerine başlayan İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci ise verilen desteğe teşekkür etti ve şöyle konuştu:
“Eğitime ve gençliğe yapılan her katkı için teşekkür ederim. Eğer nesilleri kurtarmak istiyorsanız, insan yetiştirin. Biz, her zaman, desteğimizi isteyenlerin yanında olacağız. Katkılarından dolayı Mustafa Saçar Bey’in şahsında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Üniversitemize ve gençlerimize hayırlı olmasını diliyorum.” -Tamer Yazar-

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ