Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,87 / Satış: 7,90
€ EURO → Alış: 9,25 / Satış: 9,28

Beklenti değişmiyor

Beklenti değişmiyor
  • 06.02.2019
  • 470 kez okundu

Suriye’deki kriz bitsin!

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz: “Hatay, Ortadoğu’ya yakın olması nedeniyle önemli bir konuma sahip. Temennimiz, Suriye olaylarının sona ermesi ile bölgemizdeki sanayi, ticaret ve turizmin hareketlenmesi yönünde.”

Arsuz İşadamları Derneği (ARİAD) Başkanı Adnan Ağır ve beraberindeki heyeti ağırlayan, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ın gündeminde, turizm sektörü ve bölgede yaşanan son ekonomik gelişmeler yer aldı.
Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz; Arsuz’un, Türkiye’nin en önemli tarım ve turizm merkezlerimizden biri olduğuna işaret ederken, mevcut potansiyelin en iyi şekilde değerlendirilmesi gerektiğine işaret etti. Hatay’ın, Ortadoğu’ya yakın olması nedeniyle önemli bir konuma sahip olduğuna da işaret eden Yılmaz, şöyle konuştu:
“Temennimiz, Suriye olaylarının sona ermesi ile bölgemizdeki sanayi, ticaret ve turizmin hareketlenmesi yönünde. Bunların başında da Arsuz ilçemiz geliyor. Tarım ve turizm poatansiyeli yönünden en şanslı bölgemiz olan Arsuz’un, siz değerli işadamlarımızın azim ve gayretleri ile daha iyi yerlere geleceğine inanıyoruz.”
ARİAD Başkanı Adnan Ağır, ziyarette yaptığı konuşmasında, Dernek olarak, bölge ekonomisine değer katacak çalışmalar yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetler içinde olduklarını söyledi.
Arsuz İşadamları Derneği’nin ziyaretinde; İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Muhasip üye Gassan Kuran, İTSO Yönetim Kurulu üyeleri Selma Yılmaz, Yusuf Yılmaz ve İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez yer aldı. -Tamer Yazar-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ