Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,62 / Satış: 7,65
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,98

Bilardo salonları açılıyor

Bilardo salonları açılıyor
  • 15.08.2020
  • 207 kez okundu

Bilardo salonlarının faaliyetlerine yeniden izin verildi.

Hatay Valiliği, dünden itibaren, bilardo salonlarının faaliyetlerine başlayabileceklerini duyurdu. Ancak uyulması gerekli kriterleri de sıraladı. İşte, bilardo salonlarının uyması gereken kurallar şunlar:
“Bilardo salonları (kafeterya, restoran, kıraathane ve benzeri işletmelerin içerisinde bulunan bilardo masaları dahil), 13.08.2020 tarihinden, itibaren aşağıda belirtilen hususlara uyulması kaydıyla faaliyetlerine başlayabilecektir.
Sağlık Bakanlığı’nın hazırlamış olduğu, güncel hali ‘Covid-19 Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi’nde yayınlanacak olan ‘Covid-19 Kapsamında Bilardo Salonlarında Alınması Gereken Önlemler’ başlıklı bölümde belirtilen tedbirler uygulanacaktır. Covid-19 salgınına karşı alınacak tedbirlerin uygulanmasından sorumlu ve denetim ekiplerinin iletişim içinde olacağı işletmenin koronavirüs sorumlusu/sorumluları görevlendirilecektir.
Kaymakamlarımızca, bilardo salonlarının faaliyetlerini yukarıda belirtilen kurallara göre sürdürmeleri için, bilardo salonlarının haftada en az bir kez denetilmesi sağlanacaktır.” -Cemil Yıldız-

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ