Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,66 / Satış: 7,69

Bilgilendirme, KOBİ’lere Yönelik…

Bilgilendirme, KOBİ’lere Yönelik…
  • 22.05.2018
  • 667 kez okundu

KOSGEB Hatay İl Müdürlüğü ve İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle, KOSGEB Başkanlığı tarafından verilen “Stratejik Ürün Destek Programı ve KOBİ Gelişim Destek Programı” hakkında, filtre sanayi sektöründe yer alan işletmelere yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) üyesi firmaların katıldığı toplantı, KOSGEB Hatay İl Müdürü Hayrettin Çevik tarafından İTSO Meslek Komite Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Aynı sektörde hizmet veren firmaların katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda; faaliyet göstermiş oldukları sektör ile ilgili KOSGEB destekleri hakkında detaylı bilgi edinme fırsatı yakalayan işletme yetkilileri, bu tür karşılıklı soru cevap halinde yapılan bilgilendirme toplantılarında yer almış olmaktan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
KOSGEB Hatay İl Müdürü Hayrettin Çevik, ilçede faaliyet gösteren KOBİ’lerin talepleri doğrultusunda, firmalara fayda sağlayacak bu tür bilgilendirme toplantılarını gerçekleştirmeye devam edeceklerini dile getirdi. -Mutlu Yanık-

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ