Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,31 / Satış: 7,34
€ EURO → Alış: 8,65 / Satış: 8,69

Bilimsel etkinliklere katkılarımız sürecek

Bilimsel etkinliklere  katkılarımız sürecek
  • 03.07.2018
  • 944 kez okundu

Başkan Yaman, HİBA dahilindeki gençleri kahvaltıda ağırladı

Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, ‘Hevesli İnsan Bilim Atölyesi’ (HİBA) projesi kapsamındaki gençleri, düzenlediği kahvaltı etkinliğinde bir araya getirdi.
Defne Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin hayata geçirdiği ‘Hevesli İnsan Bilim Atölyesi’ projesi kapsamındaki buluşmada Başkan Yaman yanı sıra, Defne Kent Konseyi Başkanı Selim Harbiyeli, Defne Kent Konseyi Engelli Meclisi, Kadın Meclisi, Gençlik Meclisi ve yüzlerce genç katılım gösterdi.
Bilime hevesli gençlere örnek ev sahipliği yapmasıyla dikkat çeken Başkan Yaman: “Yüzü aşkın pırıl pırıl gencimizle bir arada olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşadık.
Hevesli gençlerimizin yaydığı pozitif enerji, umut ve azim ile başarılmayacak hiçbir şeyin olmadığını bir kez daha hatırladık. İyi, olumlu şeylere heves eden; sorgulayan, araştıran bir nesil hedefi ile HİBA projesini oldukça anlamlı ve önemli buluyoruz. Bu kadar gencin organize olduğu; Tarihten İngilizceye, Bilimden, Edebiyata, Felsefeye kadar bir çok konuda karşılıklı bilgi akışının gerçekleştiği bu güzel oluşuma katkılarımız sürecektir.
Defne Kent Konseyi Gençlik Meclisini ve hevesli tüm gençlerimizi can-ı gönülden tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz” dedi.
Harbiyeli: HİBA, ekip ruhunu barındıran muazzam bir proje …
Kahvaltıda bir konuşma yapan Defne Kent Konseyi Başkanı Selim Harbiyeli: “Kendilerine liman arayan gençlerimizi bir araya getiren HİBA Projesi, ekip ruhu barındıran muazzam bir proje olmuştur. Geleceğimiz olarak gördüğümüz, çalışmalarını desteklemekten vazgeçmeyeceğimiz gençlerimizi ve bu yolda rehberlik eden Defne Kent Konseyi Gençlik Meclisimizi kutluyor; Defne Belediye Başkanımız Sayın Dr. İbrahim Yaman’a ilgi ve hassasiyetinden ötürü teşekkür ediyoruz” dedi.
Coşkulu katılımla gerçekleşen buluşmada söz alan Defne Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı ODTÜ öğrencisi Mehmet Mirioğlu, HİBA projesinde harcadıkları emekleri önemseyen, her daim yanlarında olarak desteğini hissettiren Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman’a teşekkür etti.
Defne Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyeleri ve HİBA’lı gençler, kendilerini ağırlayan Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman’a teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdiler.
-Mutlu YANIK-

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ