Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,07
€ EURO → Alış: 6,55 / Satış: 6,58

Birlik Vakfı Ziyareti Bilecik’e

Birlik Vakfı Ziyareti Bilecik’e
  • 25.01.2018
  • 643 kez okundu

Hataylılar Hatay İçin Elele

Bürokrasi, iş dünyası ile siyasetin içinden gelen önemli isimlerden oluşan bir heyet önceki gün TÜSİAD Başkanı Antakyalı hemşerimiz Erol Bilecik’i ziyaret etti. Ziyarete; Hatay Birlik Vakfı Onur Kurulu üyeleri, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Danıştay Başsavcısı Halil Yılmaz, Danıştay üyesi Emin Sınmaz, Vali Lütfullah Bilgin, Hatay Birlik Vakfı Genel Başkanı İhsan Aydeğer, Yönetim Kurulu üyeleri Reşit Uzel, Tevfik Fazlı Doğan ve Yakup Bozatlı katıldı.
TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan heyetin, bu ziyaretiyle ilgili özet yorum şöyle:
“Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyaretin ana konusu Afrin Operasyonu ve ekonomi oldu. Hataylı hemşerimizin TÜSİAD gibi önemli bir kurumun başında olmasından duyulan gurur ve memnuniyet ifade edildi.
‘Hataylı hemşerilerimizin önemli yerlerde görev almasından gurur duyuyoruz, Erol bey de çok önemli bir kurumun başında görev yapmaktadır, kendisini tebrik ediyor hayırlı olsun diyoruz’ mesajı aktarıldı.”
TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Elbirliğiyle ilimize ne katkıda bulunabiliriz, bunun çalışmalarını hep beraber yaparak ilimize katkı sağlamak en önemli görevlerimizden biridir. Bu anlamda bu ziyaretinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum” dedi. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ