Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,16 / Satış: 6,18
€ EURO → Alış: 6,73 / Satış: 6,76

Briç Heyecanı Arsuz’da Attı

Briç Heyecanı Arsuz’da Attı
  • 06.08.2019
  • 694 kez okundu

Hatay’ın Kurtuluşu Briç Turnuvası Arsuz’da yapıldı. Turnuva’ya, Türkiye’nin her tarafından toplam 148 briç oyuncusu katıldı. Genel 1.si “Mahmut Özdil-Mehmet Bıyık” olurken, ilk 3 ile Senyör 1.si, Mix ile Kadın 1.sine ödül verildi.

Antakya Briç Kulübü’nün bu yıl 3.sünü düzenlediği Hatay’ın Kurtuluş Bayramı etkinliklerinden “Briç Turnuvası”, geçtiğimiz hafta Pazar günü, ilimiz Arsuz ilçesinde gerçekleşti. Arsuz Kaymakamlığı ile Arsuz İlçe Belediyesinin destek verdiği Turnuva, 37 masa ile gerçekleşti ve Türkiye’nin değişik illerinden gelen toplam 148 briç oyuncusu yarışmalara katıldı.
Antakya Briç Kulübü Başkanı Selim Çelenk, etkinlik sonrası şu özet mesajı verdi:
“Bu yıl 3. düzenlediğimiz Hatay’ın Kurtuluşu Briç Turnuvası’nı başarıyla, yaz vakti olmasına rağmen 37 masa ile tamamladık. Ülkemizin çeşitli yerlerinden Turnuvamıza katılan sporculara çok teşekkür ederiz. Bu yıl büyük bir coşkuyla turnuvamızı 148 sporcu ile tamamladık.”
Bu arada Turnuva’da, Genel kategoride birinci, ikinci ile üçüncü çiftler ile Senyör 1.si, Mix ve Kadın yarışmacı birincisine ödül verildi. Dereceye girerek ödül kazanan Briç Ustaları şöyle sıralandı:
Genel 1: Mahmut Özdil & Mehmet Bıyık
Genel 2: Tayfun Geçginer & Neşe Serin
Genel 3: Mişel Diker & Süheyl Huri Tanzi
Senyör 1: Adnan Cezairli & Nilgün Küçük
Mix 1: Dilek İçgören & Ziya Işık Aksan
Kadın 1: Aysel Elmaca & Necla Huri
-Cemil Yıldız-

 

 

 

 

 

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ