Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,12 / Satış: 6,14
€ EURO → Alış: 6,64 / Satış: 6,66

BŞB Başkanı Savaş’ın,

BŞB Başkanı  Savaş’ın,
  • 30.05.2019
  • 1.184 kez okundu

Hatayspor’un şampiyonluk hedefinde 2 ideali var:

Palut Marka Olsun,

Futbolcular Türk Spor Tarihine Altın Harflerle Adlarını Yazdırsın

Hatay Büyükşehir Belediye (BŞB) Başkanı Lütfü Savaş, Hatayspor’un bugünkü şampiyonluk maçı öncesi açıklamasında, hedefe giderken iki ideali olduğunu kaydederek, “Teknik Direktörümüz İlhan Palut’un marka olmasını ve kadromuzdaki futbolcularımızın da şampiyonluk elde ederek, isimlerini Türk spor tarihine altın harflerle yazdırmalarını istiyoruz, bekliyoruz” dedi.
BŞB Başkanı Lütfü Savaş’ın, Teknik Direktör İlhan Palut ile ilgili görüşleri şöyle:
“Bizim en büyük artımız, doğruda sebat ettik. Günceli oynamadık, günübirlik adam değişikliğinden uzak durduk, futbolcularımıza ve teknik ekibimize güvendik. Şu anda herkes, İlhan Palut ve arkadaşlarını konuşuyor. Demek ki siz bir doğruda ısrar ederseniz ve günübirlik hevesten uzak durursanız, çok iyi bir teknik ekip ve teknik direktörü Türk futboluna armağan edersiniz.
İlhan Palut, bizim çocuğumuz. Biz de ona sahip çıktık, çıkmaya da devam ediyoruz. Bizim aramızda maddi değil, manevi bir bağ vardır. İnşallah onu Süper Lig’de de Hatayspor’un başında görmek istiyoruz. Hatayspor’un evladı olarak bir marka olmasını isti-yoruz. Antrenörlük kariyerinde de gelişmesini destekliyoruz.”
Futbolcular adlarını tarihe yazdıracak
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Bordo-Beyazlı futbolcuların bugünkü maçtan galibiyetle ayrılarak, Süper Lig kupasını kazanacağını kaydetti ve şöyle devam etti:
“Bu şehrin idealleri, şehrin menfaatleri doğrultusunda gerçekleşmek zorunda. Şehrin menfaatleri de, birlik ve bütünlükten geçer. Benim yapmak istediğim, şehrin idealleri ne ise onu gerçekleştirmektir. Hatay halkı mutlu olduğu sürece, gücümüz devam edecek. Amacımız, sevindiğimiz noktaları ve süreyi arttırmak. Hataylı hemşehrilerim takımlarıyla gurur duysunlar. Takımımıza destek vermeye ve dua etmeye devam ettikleri sürece başarılar artacaktır. Futbolcularımız da, bugüne kadar inandılar ve başarı elde ettiler. Perşembe gecesi de inançları doğrultusunda başarıyı elde edecekler. Türk spor tarihine ve Hatayspor tarihine isimlerini altın harflerle yazdıracaklar. Biz takımımızı seviyoruz ve başaracaklarına inanıyoruz.”
-Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ