Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,87
€ EURO → Alış: 7,73 / Satış: 7,76

Bu defaki adımlar…

Bu defaki adımlar…
  • 27.02.2020
  • 291 kez okundu

Genç Sanatçılar için

ALİKEV: “Genç sanatçılar için 1 Mart Pazar günü Antalya’da buluşuyoruz. Bu sene Runatolia’da bizimle beraber koşmak istersen, haydi gel, genç sanatçılar için beraber koşalım.”

Eğitime destek için koşan ve atılan her adım noktasında toplanan bağışlarla da verdiği burs miktarını arttıran Ali İsmail Korkmaz Vakfı’nın sıradaki adresi Runatolia olacak. Bu konuda yapılan açıklamada, “Runatolia 2020, 24 Şubat 2020 itibariyle online olarak kayıtlara kapanmıştır. 28-29 Şubat tarihlerinde, TerraCity AVM’de bulunan etkinlik alanında kayıt imkanı bulunmaktadır” denildi.
-RUNATOLIA-
Profesyonel atletlere hitap ettiği kadar, koşu deneyimi az olan amatör sporcuların da ilgi gösterdiği Runatolia Maratonu, sezonun ilk yarışı olması ve mevsimsel özellikleri ile ideal bir koşu olarak ifade ediliyor. Sportif özellikleri yanı sıra, birçok yan etkinlik ve eğlenceli aktivite ile 3 gün süren Runatolia, aynı zamanda bir spor festivali ve ülkemizin en büyük lifestyle maratonudur.
Runatolia Maratonu, farklı mesafelerdeki koşu katılımı ile yaklaşık 10.000 koşucuya ve Cumartesi gerçekleşecek Terracity Run halk koşusu ile yaklaşık 4.000 katılımcıya ev sahipliği yapması beklenmektedir.
-EMEL ANNE-
ALİKEV olarak katılacakları Runatolia için kısa bir mesaj paylaşan, Ali İsmail Korkmaz’ın annesi Emel Korkmaz, 1 Mart’ta Maraton’daki yerini alacak Vakıf adına şu çağrıyı yaptı:
“Bu sene Runatolia Maratonu’nda, Genç Sanatçı Fonu için, sanata gönül veren çocuklarımız için koşacağız. Sizlerin desteklerini bekliyorum. Koşabilenleri, çocuklarımıza destek olabilmek için koşmaya davet ediyorum.” -Tamer Yazar-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ