Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,94 / Satış: 5,96
€ EURO → Alış: 6,53 / Satış: 6,56

‘Bu Fuar, önemli bir fırsat’

‘Bu Fuar, önemli bir fırsat’
  • 05.04.2017
  • 1.043 kez okundu

Hatay İnşaatçılar Odası tarafından düzenlenecek olan Hatay 1. İnşaat Yapı ve Gayrimenkul Fuarı’na daveti ilk elden yapan İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Suriye savaş sonrası oluşacak pazara işaret etti.

3-7 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan ve Hatay’da alanında bir ilk olma özelliğindeki ‘Hatay İnşaat 2017-Hatay 1. İnşaat Yapı ve Gayrimenkul Fuarı’ çalışmaları sürüyor. Tanıtımı önceki gün İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nda (İTSO) yapılan Fuar’a ilişkin konuşan İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, “İTSO olarak, ilki yapılacak olan Yapı İnşaat ve Gayrimenkul Fuarı’na biz de destek veriyoruz. Üyelerimizin katılmaları için gereken girişimleri de yapacağız” dedi. İnşaat sektörünün önemine vurgu yapan Yılmaz, “Hatay’da ilk kez kurulacak olan Fuar, inşaat firmaları için önemli bir fırsat olacak. Hatay’da inşaat sektörünün önü açık. Özellikle de Suriye’de yaşanan olayların sonra ermesi ile bu bölgede önemli bir Pazar oluşacak. Dolayısıyla inşaat firmalarımız için bu bir fırsat olabilir” diye konuştu.
-BİR İLK-
Hatay’da ilk kez gerçekleştirilecek olan fuar ile ilgili çalışmaların ve bilgilendirme toplantılarının yoğun bir şekilde sürdüğünü söyleyen Hatay İnşaatçılar Odası Başkanı Mehmet Alakuş ise firmalara bu konuda açık bir davet yaparken, oluşabilecek iş hacmi noktasında bu Fuar’ı fazlasıyla önemsediklerini söyledi.
İmaj Medya Sahibi Cahit Aşkar da yaptığı sunumla, firma yetkilileri ve Meclis üyelerine, 3-7 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olan Yapı İnşaat ve Gayrimenkul Fuarı’nın yeri, durumu, fuar alanlarının ücreti, ve Fuar’ın genel yapısı hakkında bilgi verdi.
Fuar tanıtım toplantısına; İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Hatay İnşaatçılar Odası Başkanı Mehmet Alakuş, İTSO Eğitim Vakfı Başkanı Doğan Erten, İTSO Meclis Başkan Vekili Erol Aygen, İTSO Meclis Üyeleri, İşadamları, İmaj Medya Sahibi Cahit Aşkar ve davetliler katıldı. -Tamer Yazar-

 

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ