Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,89 / Satış: 5,91
€ EURO → Alış: 6,50 / Satış: 6,52

Burada araç trafiği mi vardı?

Burada araç trafiği mi vardı?
  • 11.07.2019
  • 313 kez okundu

Hangi ara ‘cadde’ olduk ki?

“Bu cadde, sabah 10.00 ve gece 01.00 saatleri arasında araç trafiğine kapatılmıştır” diyen Büyükşehir UKOME kararı ile dikilen tabelayı görenler tek bir şey söylüyor!

Hatay Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı’na bağlı UKOME tarafından, Antakya’nın Kurtuluş Caddesi’ne bakan dar yollarının hemen giriş kısımlarına ekli demir tabelalarla, söz konusu yolların araç trafiğine belli saatlerde kapatıldığı uyarıları paylaşıldı. “Bu cadde, sabah 10.00 ve gece 01.00 saatleri arasında araç trafiğine kapatılmıştır” diyen Büyükşehir UKOME imzalı tabelalarda, “UKOME’nin 01/07/2019 tarih ve 2019/192 kararına istinaden” ibaresi de yer aldı.
Dikilen tabelaları gören bir vatandaş söylesin, söylenmesi gerekeni…
“Kent trafiği içinden çıkamayanların, hayatında içinde araç ilerlememiş bu dar yolları ‘cadde’ ilan edişine de şahitlik ettik ya… Tebrikler! Şu yaşımdayım, şu yollarda yayalar dışında araba ilerlediğini görmedim. Hangi mantıkla bu uyarı tabelalarına bu kadar masraf yapıp buralara dikmişler, sormak lazım. Vardır bir bildikleri, ki o bildiklerini bizler bilmiyoruz!” -Tamer Yazar-

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ