Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,43 / Satış: 7,46
€ EURO → Alış: 9,02 / Satış: 9,05

Bütün Tabloları Satıldı

Bütün Tabloları Satıldı
  • 27.12.2019
  • 829 kez okundu

Antakyalı Ressam Canseven Bahçeci, 1 hafta içinde Ankara ve İstanbul’da 2 sergiye katıldı.

Antakyalı Ressam Canseven Bahçeci, son bir hafta içinde, İstanbul ve Ankara’da iki ayrı sergiye katıldı. Canseven Bahçeci, her iki sergide de yer alan tablolarının tamamına alıcı buldu.
Canseven Bahçeci, Antakya dönüşü yaptığı kısa açıklamasında, İstanbul’daki Galeri Soyut’ta gerçekleşen “Yeni Aralık Sergisi, new space”in 31 Aralık tarihlerine kadar süreceğini ve sergiye bütün sanat sever dostları beklediklerini kaydederek, “Geçtiğimiz hafta Cuma günü gerçekleşen Galeri Soyut Sergisi’nde, 150 katılımcının 1500 eseri sergilendi. Galeri sahibi Mehmet Subaşı’ya, daveti ve ilgisi desteği için teşekkür ediyorum” dedi.
Antakyalı Ressam Canseven Bahçeci, Ankara’da da bir sergiye katıldı ve bununla ilgili olarak da şu mesajı verdi:
“Sanatsız kalan milletin hayat damarlarından biri kopmuştur, ifadesini Ulu Önder Mustafa Atatürk ne güzel betimlemiş. Ben de Hatay sevdalısı bir ressam olarak, yaşadığım coğrafyayı kültürel ve tarihi zenginlikleriyle gelecek nesillere tarihi belge niteliği taşıması açısından, gururla ve sabırla aşkla yaşatmak istiyorum. Bu 2 projede yer almak, benim için gurur vericiydi Hatay ve kendim için onur duydum. Soyut Galeri Yöneticisi Mehmet Subaşı’ya ve Galeri Abay Yöneticisi Ayşegül Abay’a emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Sanatla gelecek güzel paylaşımlarda buluşmak ümidiyle…”
-Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ