Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,87
€ EURO → Alış: 7,72 / Satış: 7,75

ÇERKO’dan Eğitim-Öğretim Mesajı

ÇERKO’dan Eğitim-Öğretim Mesajı
  • 11.09.2019
  • 964 kez okundu

Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürü Mesut Çerko, yeni Eğitim-Öğretim yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürü Çerko’nun “Sevgili Öğrenciler, Değerli Öğretmenler ve Kıymetli Veliler” başlığı atındaki mesajı şöyle:
“Uzun bir tatilin ardından yeni eğitim-öğretim yılına girmenin heyecanı, tatlı telaşı ve mutluluğu içindeyiz. Ailemizden sonra hayatımıza yön veren en önemli basamaklardan biri de hiç kuşkusuz okul hayatımızdır. Okullarımız; bireyi hayata hazırlayan, gelişme ve çağdaşlaşma çabalarını başarıya ulaştıran, eğitim imkânlarını sistemli bir şekilde sunan ve geleceğe ilişkin hedeflerimize ulaştıracak birer eğitim yuvasıdır. Gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurabilmemiz için, bilgi ve donanıma sahip toplum düzeyine ulaşmanın zorunlu olduğunun bilincinde olarak, çocuklarımıza ve gençlerimize yaptığımız yatırımlara özen göstermeye, öğrencilerimize sunduğumuz eğitimi kaliteyle sürdürmeye devam edeceğiz
Bu düşüncelerle, 2019-2020 eğitim öğretim yılının öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz başta olmak üzere bütün eğitim camiamıza hayırlı olmasını temenni eder, başarılar dilerim.”
-Selvi Günay-

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ