Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,28 / Satış: 7,31
€ EURO → Alış: 8,56 / Satış: 8,59

Ceset kime ait?

Ceset kime ait?
  • 08.03.2019
  • 2.114 kez okundu

Altınözü-Boynuyoğun Mahallesi’nde bir evin kuyusunda bulunan kadın cesedinin, 2 yıl önce kaybolan Semira Arslan adlı genç kıza ait olduğu tahmin ediliyor. Semira Arslan, 31 Mayıs 2017 yılında kayboldu ve bir daha da kendisinden haber alınamadı. 2 yıl, İbrahim Demir ile imam nikahlı yaşayan Semira’nın, 2 yaşında bir erkek çocuğu var.
Kayıp kişilerin arandığı, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetlerin aydınlatılmaya çalışıldığı “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programının sunucusu Müge Anlı, ailenin başvurusu üzerine, olayı birkaç gün önce programına taşıdı ve ayrıntılarıyla izleyicilere aktardı.
Yapılan inceleme ve araştırmanın ardından, Semira’nın amcalarının bahçesinde bulunan su kuyusunda bir kadın cesedi bulundu. Bulunan kadın cesedinin, elleri ve kolları yok. Bulunan ceset, Semira Arslan’a mı ait? Eğer ceset Semira Arslan’a aitse, Arsan, kim ya da kimler tarafından ve neden öldürüldü? Kızın ailesi, su kuyusundan çıkan cesedin Semira’ya ait olduğunu düşünüyor. Paylaşılan bilgiye göre, kuyunun olduğu evin sahibi A.A. ile oğlu M.A., kuyunun ağzının açık olduğunu fark ediyor, sonra ne olduğuna bakmak için gittiğinde ise kuyuda çuval içinde bir kadın cesedi buluyor. Altınözü Cumhuriyet Başsavcılığı ve Jandarma, yoğun bir araştırma ve soruşturma yapıyor, olayı aydınlatmaya çalışıyor. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ