Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,34 / Satış: 7,37
€ EURO → Alış: 8,67 / Satış: 8,70

CHP 1.Sıra Adayı Mehmet Güzelmansur:

CHP 1.Sıra Adayı Mehmet Güzelmansur:
  • 07.06.2018
  • 1.179 kez okundu

Halkın umutlarını yeşertmek için durmadan çalışacağız…

CHP 1.Sıra Adayı Mehmet Güzelmansur, gittiği yerlerde, halkın umutsuzluğunu yok edip yeniden yeşertme adına var güçleriyle çalışacaklarını söyledi.
Son iki günde; Rum Ortodoks Kilisesi, DİSK Şubesi, Yeniçağ, Hancağız, Tavla, Uzunçarşı, Tüccar Çarşısı, Armutlu ve Sümerler semt pazarları, kuyumcular, aktarlar çarşısı, ayakkabıcılar çarşısı, Muharip Gaziler, Medeniyetler Korosu, HGC, AGC ve birçok kuruluşu ziyaret eden CHP 1.Sıra Adayı Mehmet Güzelmansur’un bu ziyaretlerindeki mesajlarından ana başlıklar şöyle:
-Ortodoks Kilisesi’nde bizi karşılayan canım arkadaşım Rita, lise arkadaşlarım Anet, İskender, İspir, Maria, Polin ve Suphi, sizler bizim en renkli ve kıymetli kardeşlerimizsiniz. İyi ki varsınız. Hatay, sizlerle güzel.
-Halkımızın umutlarını yeniden yeşertmek için her gün, hiç durmadan çalışacağız, çalışacağız, çalışacağız.
-Disk Genel-İş Sendikası Hatay Şubesi’ni ziyaret ettik. Emekçilerimizin sorunlarını konuştuk. Halkın iktidarı haktan ve emekten yana olacak. Birleşe birleşe kazanacağız.
-Yeniçağ Mahallesi Muhtarı ve değerli halkı ile bir araya geldik. Sorunlarını dinledik. Bizi coşku ile karşıladılar ve halkın iktidarına hazırlar. Yürekten teşekkür ediyorum. Yeniçağ “Artık Tamam” diyor.
-Hancağız Mahallesi’nde muhtar ve halkımız bizi coşku ile karşıladılar. Yüzlerinde umut vardı. Biz, umutları yeniden yeşertmek için geliyoruz. Hancağız “Artık Tamam” diyor.
-Uzun Çarşı, Tüccar Çarşısı, Kuyumcular Çarşısı, Aktarlar Çarşısı, Ayakkabıcılar Çarşısı esnafını ziyaret ettik.
Esnaf, ülkemizin lokomotifidir. Maalesef ihmal edilen esnafımızın sorunları çok. Ama söz veriyoruz, halkın iktidarında esnafımıza sahip çıkacağız. Sorunlarını çözeceğiz.
-Tarihi Uzun Çarşı sakinleri ve esnafımız “Artık Tamam” diyor. Biz de “Millet İçin Geliyoruz”…
-Sümerler semt pazarında emekçi halkımız ile bir araya geldik. Maalesef hepsi şikayetçi. Halkın iktidarı tüm sorunlarınızı çözecek. Söz veriyoruz. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ