Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,96 / Satış: 8,99

CHP Adayı Hatunoğlu, dur-durak bilmiyor

CHP Adayı Hatunoğlu, dur-durak bilmiyor
  • 04.02.2019
  • 1.302 kez okundu

Geceli-gündüzlü tempolu çalışma…

CHP’nin Antakya Belediye Başkan Adayı Hikmet Hatunoğlu, seçim yaklaşıkça temposunu da arttırıyor. Hatunoğlu, hafta sonunda, Aksaray Mahallesi sakinlerinden Mehmet Aşmer ev sahipliğinde mahalle sakinleri ile bir araya geldi.
Hatunoğlu, toplantıyı şöyle değerlendirdi:
“Antakya’mızın 95 mahallesine yapacağımız hizmetler hakkında detaylı ve geniş bilgi verdik. Allah’ın izni, milletimizin isteği ile işbaşına geldiğimizde, Antakya’mızın sorunlarını çözmek ve vatandaşlarımızın hizmet taleplerini karşılamak bizim boynumuzun borcu olsun. ‘Biz çalışacağız, hizmetlerimiz konuşacak’ diyerek, şahsıma gösterilen misafirperverlik, sıcak ilgi ve desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Makam için değil, Antakya’ya hizmet için geliyoruz.”
CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Hatunoğlu, hafta sonunda Ovakent sakinlerinin de konuğu oldu. Ovakent ziyaretiyle ilgili Hatunoğlu’nun görüşleri şöyle:
“Antakya’mızın Ovakent Mahallesi sakinlerinden Mehmet Ömer Gülücü tarafından organize edilen Mahalle İstişare Toplantısı’na katıldık. Allah’ın izni, milletimizin isteği ile işbaşına geldiğimizde, Antakya’mızın 95 mahallesini yaşanabilir bir kent haline getirmek için yapacağımız hizmetler hakkında detaylı ve geniş bilgiler vererek, Ovakent Mahallesi sakinleriyle bir araya gelip istişarelerde bulunduk. Ovakent Mahallesi Muhtarımızın da toplantıya katılması, Ovakent Mahallesi’nin önemini ayrıca ortaya koymaktadır. Ovakent Mahallesi’nin sorunlarını bilen bir kardeşiniz olarak, Ovakent Mahallesi’ni yaşanabilir bir mahalle haline getirmek bizim boynumuzun borcu olsun. ‘Biz çalışacağız, hizmetlerimiz konuşacak’ diyerek, şahsıma gösterilen misafirperverlik, sıcak ilgi ve desteklerden dolayı teşekkür ediyorum.” -Cemil Yıldız-

 

 

Etiketler: / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ