Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,79 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,40 / Satış: 7,43

CHP Adayı Hatunoğlu’ndan farklı bakış açısı:

CHP Adayı Hatunoğlu’ndan farklı bakış açısı:
  • 11.12.2018
  • 1.174 kez okundu

Kentsel dönüşüm projesini iptal edeceğim!

CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Hikmet Hatunoğlu, Antakya Belediyesi’nce yaklaşık 2,5 yıldır imza süreci devam eden, Emek ve Aksaray Mahallelerinde 350 bin metrekarelik alanı içeren Kentsel Dönüşüm Projesi’ne karşı olduklarını ve projeyi iptal edeceklerini bildirdi.
CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Hikmet Hatunoğlu, Kentsel Dönüşüm Projesi’ni göreve geldiklerinde iptal edeceklerini ve mağdur olan vatandaşların sorunlarını da kökten çözeceklerini belirtti. Hatunoğlu’nun bu konudaki görüşleri şöyle:
“Vatandaşlarımızın istemediği bir projeyi hiçbir zaman gündemimize almayacağız. Hizmet konusunda önce vatandaşlarımızın memnuniyetini sağlayacağız. Emek ve Aksaray Mahallelerinin belli bir bölümünde, 350 bin metrekarelik alanda yapımı yılan hikayesine dönen Kentsel Dönüşüm Projesi’ni ilk günü iptal edeceğim. Çünkü burada vatandaşlarımızın mağduriyeti söz konusudur. Emek ve Aksaray Mahallelerinde yaşayan vatandaşlarımız müsterih olsunlar. Allah’ın izni, milletimizin isteği ile göreve geldiğimizin ilk gününde, Antakya Belediyesi’nin halkımıza dayattığı bu projeyi iptal edeceğim.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ