Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

CHP Antakya Kongresi’ne 2 gün kaldı

CHP Antakya Kongresi’ne 2 gün kaldı
  • 01.12.2017
  • 1.992 kez okundu

Atay, ekibiyle Parlar’ın yanında, karşı aday Kantarcı tebrik etti, “gurur duyduk” dedi.

CHP Antakya İlçe Kongresi’ne iki gün kala, daha önceki kongrede aday olan ve bu kongre öncesi de adı başkanlık için dolaşan Kamil Atay bu kararından vazgeçip ekibiyle birlikte H. Ramiz Parlar’ı destekleyeceğini duyurdu. Gelişme üzerine karşı başkan adayı Kenan Kantarcı da tebrik ederek “İlçe Başkanlığı seçiminde yarışmaktan gurur duyduğum Dr. Hasan Ramiz Parlar’a başarı diliyorum. Bu güzel yarışın sonunda kazanan CHP olacaktır” dedi.
CHP’de başkan adaylarından Kenan Kantarcı, gelişme ile ilgili olarak şunları dile getirdi:
“CHP Antakya İlçe Başkanlığı yarışında, demokrasinin güzel bir örneği olması adına bana düşen, bu kareyi paylaşmak olur. Hekimlik görevini 35 yılını aşkın bir süre içinde Antakya halkına hizmet etmekle geçiren, değerli insan, Antakya İlçe Başkanımız Sayın Dr. Hasan Ramiz Parlar hocamıza Kamil Atay kardeşimizden gelen desteği tebrik ediyor, İlçe Başkanlığı seçiminde yarışmaktan gurur duyduğum Dr. Hasan Ramiz Parlar ‘a başarılar diliyorum. Bu güzel yarışın sonunda kazanan CHP olacaktır.”
Bu arada, Kenan Kantarcı, Pazar günkü CHP Antakya İlçe Kongresi’nde aday olduğunu bildirdi ve şu açıklamayı yaptı:
“Ülkemizde toplumsal barışın sağlandığı sosyal haklar, sağlık, eğitim ve adalet değerlerini çağdaş bir düzeye taşımayı hedefleyen, aile geleneğimiz olan CHP çatısı altında, ülkemin bulunduğu koşullar içerisinde, mevcut sosyal ve siyasal birikimlerimi topluma aktarma adına, birlik ve beraberlik ilkesi ile ülkemizi daha güzel yarınlara taşıyabilmek ve refah düzeyi artmış bir ülke olmak adına Cumhuriyet Halk Partisi Antakya İlçe Başkanlığına adayım.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ