Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,88
€ EURO → Alış: 7,78 / Satış: 7,81

CHP, Hatay ekonomisi araştırması için

CHP, Hatay ekonomisi araştırması için
  • 04.01.2019
  • 937 kez okundu

Milletvekili gönderdi

CHP Genel Merkezi, Hatay ekonomisi üzerindeki sıkıntı ve sorunların tespiti ile çözüm yolları üzerinde araştırma ve incelemelerde bulunmak üzere, Samsun Milletvekili Kemal Zeybek’i Hatay’a gönderdi. CHP’nin resmi görevli Milletvekili Kemal Zeybek, dün sabah ilk olarak Parti binasına gitti ve Milletvekili Mehmet Güzelmansur, İl Başkanı Halil İbrahim Özgün ve Partili yöneticilerce karşılandı.
CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, daha sonra ilimizdeki STK’lere yönelik ziyaretlerde bulundu. Zeybek’in ilk ziyareti Antakya Ticaret Borsası’na (ATB) oldu. CHP Genel Merkezi’nin görevlendirdiği Kemal Yavuz, CHP Defne Belediye Başkanı Dr.İbrahim Yaman ve Hatay İl Başkanı Av. Halil İbrahim Özgün ile birlikte ilk olarak Antakya Ticaret Borsası’na ziyarette bulundu. CHP heyetini, ATB Başkanı Ali Celal Mursaloğlu ve Meclis Başkanı Veliş Bahadırlı karşıladı ve görüşme yaptı. Görüşmede, ATB Başkanı ile Meclis Başkanı, CHP heyetine, ilimiz ekonomisi ve özellikle tarım konusundaki sorunları aktardı, çözüm önerilerini sıraladı.
ATB Başkanı Ali Celal Mursaloğlu, ziyaretle ilgili olarak, “CHP Samsun Milletvekili Kemal Yavuz, beraberindeki diğer Partililerle beraber Borsamızı ziyaret etmişlerdir. Ziyarette, ilimiz ve bölgemizin ekonomik ve güncel sorunları hakkında istişarede bulunmuşlardır. Bizler de yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür ediyoruz” açıklamasında bulundu.
-Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ