Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,66 / Satış: 7,69

CHP İl Başkan Adayı Ferda Bakır’ın yarınki kongre öncesi mesajı:

CHP İl Başkan Adayı Ferda Bakır’ın yarınki kongre öncesi mesajı:
  • 22.02.2020
  • 516 kez okundu

Bir İnsanı, Birbirimizi Sevmekle Başlayacak Her Güzel Şey…

CHP’nin yarın yapılacak il kongresi öncesi il başkan adayı olan Ferda Bakır, tüm güzelliklerin, birbirimizi sevmekle başlayacağının altını çizdi. Yazılı açıklamasında, partililere ve kamuoyuna seslendiğini belirten Ferda Bakır, yarınki CHP 37.Olağan Hatay İl Kongresi’nde İl Başkanlığı’na aday olduğunu hatırlatarak, “Mayıs ayından beri bu onurlu görev için bu yola çıkmış ve çalışmalar yapmaktayım” dedi.
CHP İl Yöneticisi, İl Başkan Adayı Ferda Bakır, yarınki kongre öncesi şunları kaydetti:
“Çağdaş, laik bir Cumhuriyet kadını olarak, 1987 yılından beri, başta üç dönem Merkez İlçe Sekreteri olmak üzere, CHP nin her kademesinde büyük bir gururla, ’emek en yüce değerdir’ şiarıyla emek ve mücadele veren biri olarak, parti içinde demokrasiyi yaşatmak, ayrışmayı ve ayrıştırmayı engellemek, herkese eşit mesafede olarak herkesin il başkanı olmak adına, karşılıklı sevgi ve saygı dilini hakim kılmak adına adayım. Hiçbir renge bağlı olmadan, şahsi çıkarlar için değil, parti ve ülke çıkarları için ortak ve akılcı bir üslupla partimizin başarı çıtasını daha da yükseğe taşımak, ülkemizin bulunduğu bu zor ekonomik sosyal ve siyasal durumdan çıkmak için el birliği gönül birliği yapmak adına adayım.
İl başkanı, yönetim, seçilmiş Milletvekilleri, ilçe ve büyükşehir belediye başkanlarıyla ilçe örgütleri, kadın ve gençlik kolları, partililerimiz ve halkımızla uyumlu çalışmanın, tabanın sesine kulak vermenin, partimizi başarıya götüreceği bir gerçektir. Kadınların ve gençlerin örgütlü çalışmasının olmadığı hiçbir çalışma başarıya ulaşmaz, ulaşamaz. Başta, kadın ve gençlik örgütlerini daha aktif hale getirmek, genç ve dinamik bir yapı oluşturmak adına adayım.
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere emanet ettiği değerlere sahip çıkarak çalışmak, bizlerin olmazsa olmazımızdır. Bizlere yakışan, el ele ve güç birliği içerisinde, tek ses ve tek nefes olarak, ‘ben değil biz’ mantığıyla hareket ederek, CHP’yi beraberce en güzel biçimde yönetip iktidara taşımak olmalıdır.
Yola, ikna edilmişlerle değil, inanmışlarla çıkılır. Biz, inanmışlar olarak, bu davadaki mücadelemize destek olmak adına; arkadaşlarımı, yoldaşlarımı, partililerimizi, oy kullanacak delegelerimizi, vatandaşlarımızı, 23 Şubat 2020 Pazar günü HATMEK’de yapılacak İl kongresine davet ediyorum. Desteğiniz, hepimize güç verecektir. Ve diyoruz ki, dünyayı güzellik kurtaracak. Bir insanı sevmekle başlayacak her şey. Birbirimizi sevmekle başlayacak her şey.”

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ