Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,62 / Satış: 8,66
€ EURO → Alış: 10,12 / Satış: 10,16

CHP İl Başkanı Hassa’da Muhtarlarla buluştu

CHP İl Başkanı Hassa’da Muhtarlarla buluştu
  • 16.03.2021
  • 398 kez okundu

CHP Hatay İl Başkanı Dr. Hasan Ramiz Parlar, Hassa ilçesinde muhtarlarla bir araya geldi. Hassa’da muhtarlarla bir araya gelerek, ülke gündemi ve bölgedeki sorunlara yönelik fikir alışverişinde bulunan Parlar, İlçe Başkanı Murat Göçer ve Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Gürses ile birlikte muhtarların sıkıntılarını dinleyerek, Partinin çözüm için ürettiği politikaları anlattıklarını bildirdi ve şöyle devam etti:
“Hassa’nın 39 muhtarının 37’si toplantımıza katılırken, 2 muhtarımız, mazereti nedeniyle azalarını gönderdi. Bu yoğun katılım ve coşkulu karşılama nedeniyle, Hassa Muhtarlar Derneği Başkanı ve Hassa ilçemizin tüm muhtarlarına şükranlarımı sunuyorum. Bizimle yakından ilgilendiler, onlara çok teşekkür ederim.
Muhtarlarımızın bizlerin nezdinde apayrı yerleri var. Yaptıkları görev zor. Bu işin doğasını biliyorlar. Bölgelerinde, her sıkıntıdan ve her durumdan haberdarlar. Tüm sorunlara vakıflar. Bu doğrultuda, onların fikirleri bizler için önemli. Bu yüzden her fırsatta muhtarlarımızla bir araya geliyoruz. Onların dertlerini, sıkıntılarını ve fikirlerini dinliyoruz.
Kendileri ile yaptığımız sohbetlerde, geleceğe dönük hedeflerimizden bahsettik. Cumhuriyet Halk Partisi olarak, iktidar olma hedefimiz doğrultusunda halkı dinliyoruz. Onların dertlerini ve isteklerini not ediyoruz. Yaptığımız tüm ziyaretlerde şunu dile getiriyorum… Ülkemiz insanını, hak ettiği refah ve huzura kavuşturacağız. Bunu yapmak için var gücümüzle çalışmalarımıza devam edeceğiz.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ