Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,54 / Satış: 8,57
€ EURO → Alış: 10,09 / Satış: 10,13

CHP: Yürütmeden Sizi Getirtiriz

CHP: Yürütmeden Sizi Getirtiriz
  • 07.06.2018
  • 1.125 kez okundu

Antakyalı 2 kadın, Muharrem İnce’ye oy vermek için ikamet ettikleri İstanbul’dan Hatay’a yaya yürümeye hazırlanıyor

İstanbul’da ikamet eden Antakyalı iki kadın, Cumhurbaşkanlığı seçiminde Muharrem İnce ve CHP’ye oy vermek üzere Antakya’ya gelmek istediklerini, ancak ekonomik sıkıntı içinde olduklarından CHP Hatay İl Başkanlığı’ndan destek istediler. Konuya ilişkin talebe karşılık veren CHP İl Başkanı Halil İbrahim Özgün, “Değerli dostlarım… Bu inanç ve kararlılıkla mutlaka kazanacağız. Bir kadın kardeşimden bana gelen bu elektronik posta, nasıl bir azimle geldiğimizi gösteriyor. Bu arada S.H. kardeşim, merak etme. İstanbul’dan Hatay’a sizi yaya yürütmem. Gerekirse ceketimi satar sizi getiririm. Sevgiyle, saygıyla” dedi.
S.H. isimli Antakyalı kadının CHP İl Başkanı Halil İbrahim Özgün’e mektubu şöyle:
“’Merhaba Halil Bey… Ben ve ev arkadaşım aslen Hataylıyız. İkametgahımız da halen Hatay’da. Tam zamanlı çalıştığımızdan dolayı Nüfus Müdürlüğüne gidip ikametgahımızı İstanbul’a aldıramadık. Bu sebeple, şuan oyumuzu Muharrem Bey’e verebilmemiz için İstanbul’dan Hatay’a gitmemiz gerekiyor. Fakat maddi durumumuz da buna elvermiyor. Geçmiş yıllarda CHP’nin seçmenlere böyle destekleri olmuş, fakat birçok İl Başkanlığınızla iletişime geçtim ve hepsi şuan için böyle bir destekleri olmadığını belirttiler.
Umarım bu e-mail size veya yakınınızdaki kişilere ulaşıyordur ve umarım, bizden desteğinizi esirgemezsiniz. Çünkü biz, her ne olursa olsun size destek olmak adına elimizden ne gelirse yapmaya devam edeceğiz.
Umarım dönüş sağlarsınız ve Hatay’a gidişimizi kolaylaştıracak bir çözüm sunabilirsiniz. Çünkü ben sizin adayınızdan çok umutluyum ve yürüyerek bile olsa Hatay’a gidip oyumu Muharrem Bey’e vereceğim. Umarım biz İstanbul’dan Hatay’a yürümeye karar vermeden, siz bize destek olursunuz ve bu yolculuğu kolaylaştırırsınız.
Saygılarımla.(S. H.)” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ