Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,66 / Satış: 6,69
€ EURO → Alış: 7,28 / Satış: 7,31

Chp’de Kongre Sonrası

Chp’de Kongre Sonrası
  • 01.11.2017
  • 1.642 kez okundu

Milletvekilleri, yeni seçilen ilçe başkan ve yönetimlerine tebrik ziyaretleri yapıyor.

Kol Kola Mücadele Edeceğiz.

CHP Milletvekilleri: Serkan Topal ile Birol Ertem, geçtiğimiz hafta sonunda ve Pazartesi günü ilimizde şimdiye kadar ilçe kongresini yapan 6 ilçede parti örgütlerini ziyaretle yeni seçilen ilçe başkanları ile yönetimlerine tebrikte bulundu.
Hatay Milletvekilleri: Topal ve Ertem’in tebrik ziyaretleri trafiği Altınözü ilçesi ile başladı. Milletvekilleri TOPAL ile ERTEM’in CHP Altınözü ilçe örgütünü ziyaret etti. İlçe Başkanı Hamit İsaoğulları, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partilileriyle buluştu.
Altınözü’nden Reyhanlı’ya hareket eden Topal ve Ertem, Reyhanlı ilçe başkanlığına seçilen Mehmet Fatih Turan, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partililer ile bir araya geldi. Reyhanlı’dan Kumlu’ya geçerek CHP Kumlu ilçe başkanlığına seçilen Ali Çimer, yönetim kurulu üyeleri ve partililer ile bir araya geldiler. Kumlu’da esnaf ziyareti de gerçekleştiren milletvekilleri, Kumlu’dan Hassa’ya hareket ederek CHP Hassa ilçe kongresini kazanan Haydar Ergüneş, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partililerle buluştular. Buradan da Kırıkhan ilçesine hareket ederek CHP İlçe Başkanlığına seçilen Hüseyin Hirfanoğlu, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partilileriyle bir araya gelen CHP milletvekilleri, gün içerisindeki son ziyareti ise Belen’e gerçekleştirdi.
Topal ve Ertem, burada CHP İlçe başkanlığına seçilen Fevzi Yüksel, İlçe yönetim kurulu üyeleri ve partilileriyle bir araya geldi.
Milletvekilleri TOPAL ile ERTEM’in ziyaretlerin ardından ortak görüşü şöyle:
“İlçe kongrelerini bir demokrasi şöleni içerisinde gerçekleştirdik. Kongrelerimizde seçilen ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyor, bundan sonra birlikte yapacağımız çalışmalarda şimdiden başarı ve kolaylıklar diliyorum. Hayırlı olsun. Kongreler sürecinde işin doğası gereği tansiyon yükseliyor ve buda partililerimiz arasında dargınlıklar yaratabiliyor. Önümüzde çok önemli bir kavşak var ve bu kavşaktan Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni sağ salim çıkarabilmek için yaşanan kırgınlıkların unutulması ve kol kola mücadele edilmesi gerekiyor. Dün yaşananlardan ders çıkaracak ve nasıl daha başarılı olabiliriz sorusuna yanıt arayacağız. Daha çok çalışacağız, asla pes etmeyeceğiz. Parti örgütümüzde sevgiyi egemen kılacak ve birlikte başaracağız. Biz birlikte hareket etmeyi başarabilirsek hiçbir siyasal güç Cumhuriyet Halk Partisi’nin önünde duramaz.”  -Gökay Gökdemir-

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ