Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,61 / Satış: 8,64
€ EURO → Alış: 10,28 / Satış: 10,32

CHP’li Cumhuriyet Kadını:

CHP’li Cumhuriyet Kadını:
  • 29.10.2020
  • 7.988 kez okundu

Cumhuriyeti, demokrasi ile taçlandırıp yaşatacağız…

Kırıkhan ilçesinde, CHP bünyesinde siyaset yapan Cemiyet Kışlıoğlu adlı Cumhuriyet kadını, Türk Ulusu için en uygun yönetim biçimi olan Cumhuriyet’in demokrasi ile taçlandırıldıktan sonra sonsuza kadar yaşatılacağını belirtti. Kırıkhan CHP İlçe Yönetimi’nde geçmişte sorumluluklar da alan Cemiyet Kışlıoğlu’nun 29 Ekim Cumhuriyet mesajı şöyle:
“Demokrasi ilkesinin en yeni ve akılcı uygulamasını sağlayan hükümet biçimi cumhuriyettir. Cumhuriyet, geleceği hakkında söz sahibi olmayan halkı söz sahibi, kulu eşit birey yapan, etnik kökeni ne olursa olsun, halkı ulus çatısı altında toplayan, egemenliği halka tanıyan sistemdir. Cumhuriyet’i demokrasi ile taçlandırıp, sonsuza kadar yaşatacağız.
Türk Milletine en uygun yönetim sistemi olan Cumhuriyeti getiren Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e, kahraman silah ve yol arkadaşlarına minnettarız. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.”
Cemiyet Kışlıoğlu, hafta başında, Kırıkhan İlçe Başkanı seçilen Av. Mustafa Sıraç’ı, İl Başkanı H.Ramiz Parlar ve bazı İlçe Başkanları ile birlikte ziyaretle tebrik ederken de, “CHP’nin iktidarını hep birlikte kuracağız” açıklaması yapmıştı. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ