Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,78 / Satış: 6,80
€ EURO → Alış: 7,56 / Satış: 7,59

CHP’li gençler eleştirileri kabul etmiyor:

CHP’li gençler eleştirileri kabul etmiyor:
  • 15.01.2019
  • 377 kez okundu

Çalışıyoruz, Hem de Çok…

Özellikle sosyal medyada, CHP’nin Hatay İl ve İlçe Gençlik Kollarının seçim öncesi yeterince çalışmadığı ile ilgili yorumlar üzerine bir açıklama yapan İl Gençlik Kolu Başkanı Ali Kemal Kazar, bu söylemlerin dayanaksız olduğunu, zira Parti binalarında, odalarda aranan CHP’li gençliğin sahada, tarlada, köylerde, esnaf ve halkın arasında çalıştığını bildirdi.
CHP İl Gençlik Kolu Başkanı Ali Kemal Kazar’ın açıklaması şöyle:
“Haziran sürecinden bugüne kadar durdurak bilmeden ev ev gezen, mahallelerde dolaşan, halkımızın taleplerine cevap vermeye çalışan CHP Hatay Gençlik Örgütleri olarak, hiçbir belediye başkanımızla koordinesiz calışılmayıp, yapılan her çalışma; ilçe belediye başkanlarımız ve büyükşehir belediye başkanımızla yapılan toplantılarla belirlenmiştir. Gençlik, adaylarımızın ve başkanlarımızın yanındadır. Lakin başkanlarımıza eşlik edilirken, bir grubun başkanlarımıza, diğer grupların ise başka bir sahada çalışmasına dikkat edilmektedir. Gençliği görmek isteyen varsa, Parti binalarına değil de sahaya bekliyoruz.
‘Seçim, 2 seçim arasında kazanılır’ anlayışıyla hareket edip, 24 Haziran sürecinden çıkıp bugüne kadar yazılan çalışmalardan birkaç kare paylaşıyoruz. Takdir siz değerli halkımızındır!” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ