Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,66 / Satış: 6,69
€ EURO → Alış: 7,28 / Satış: 7,31

CHP’li Vekillerden Ziyaret

CHP’li Vekillerden Ziyaret
  • 30.05.2018
  • 593 kez okundu

Gündem ’24 Haziran’

24 Haziran da yapılacak olan Milletvekili seçimlerine hazırlanan siyasetin Hatay ayağındaki ziyaretler, siyasi partilerden kurumlara yönelik olarak sürüyor. CHP Hatay Milletvekili Adayları; Suzan Şahin, M.Riyad Kırmızıoğlu ve CHP İlçe Yönetimi, bu kapsamda İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi verdiler.
İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, CHP Milletvekili Adayları Suzan Şahin ve Riyad Kırmızıoğlu’na seçim çalışmalarında başarı dileyerek, “Bölgemizin sorunlarını çok iyi bilen siyasetçiler olarak, milletvekili seçilmeniz durumunda bu sorunların çözümü ve yeni projelerin üretilmesi noktasında yapacağınız çalışmalarda başarılar diliyoruz. Bizler de İTSO olarak şehrimiz ekonomisi ve bölgemize katkı sağlayacak her türlü projede yer alacağımızı belirtmek isteriz” dedi.
CHP Hatay Milletvekili Adayları Suzan Şahin, M.Riyad Kırmızıoğlu CHP İlçe Başkanı Yusuf Mansuroğlu ve İlçe Yönetimi’nin ziyaretinde İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Yönetim Kurulu üyeleri Gassan Kuran ve Müfit Tennioğlu da yer aldılar. Tamer Yazar

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ