Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,24 / Satış: 7,27
€ EURO → Alış: 8,52 / Satış: 8,56

Çocukların ziyareti Çocuk Savcısı’na:

Çocukların ziyareti Çocuk Savcısı’na:
  • 21.11.2017
  • 1.495 kez okundu

Haklarını Öğrendiler

Bir grup çocuk, dün Hatay Barosu’nu ziyaretle “Çocuk Hakları” konusunda sohbette bulundu. Çocuk heyetini, Hatay Barosu’nun Çocuk Hakları Komisyonu üyeleri ile yönetimden bazı isimler karşıladı ve ağırladı.
Dün sabah Hatay Barosu’ndaki törende Çocuk Hakları Komisyonu adına da günün anlamıyla ilgili bir basın açıklamasında bulunuldu, çocuk hakları dile getirildi.
Dün Baro’daki bu etkinliğe, Yönetim Kurulu üyelerinden Av. Asena Aslan Şener, Çocuk Hakları Komisyonu Başkanı Av. Sibel Şat, Hatay Barosu Çocuk Hakları Komisyonu üyeleri Av. Atakan Atar, Av. Kamile Vural Kaplan, Av. Ezgi Sadıkoğlu, Av. Pınar Aslan, Av. Tülay Kayıkçı, Av. Nazlı Şahin, Av. İhsan Yılmazlar, Av. Mehmet Ali Gümüş, Av. Neslihan Güraslan, Av. Yasemin Yalçınkaya Taşkın ve Av. Ender Sahil katıldı. Hatay Barosu Çocuk Komisyonu’nun konukları da hemen yakındaki Bahçeşehir Okulları öğrencileri oldu.
Çocuk Hakları Komisyonu adına “20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü” nedeniyle bir basın açıklamasında bulunuldu, ardından da Hatay Cumhuriyet Savcısı (Çocuk Savcısı) Önder Şeker ziyaret edildi. Bahçeşehir Okulları’ndan gelen çocuk heyetine, bu ziyaretleri sırasında, Çocuk Cavcısı Önder Şeker tarafından “Çocuk Hakları” ile ilgili bilgi verdi, öğrencilerin soruları yanıtlandı. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ