Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,88
€ EURO → Alış: 7,78 / Satış: 7,81

Çolakoğlu’na “hayırlı olsun” ziyaretleri

Çolakoğlu’na “hayırlı olsun” ziyaretleri
  • 03.07.2018
  • 565 kez okundu

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü görevine yeni başlayan Ergün Çolakoğlu’na yönelik “hayırlı olsun” ziyaretleri gerçekleştirildi. Hatay Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı ve üyeleri Müdür Çolakoğlu’nu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletip, Hatay tarımı ile ilgili istişarelerde bulundu.
Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Ahmet Sever ve oda üyeleri olarak gerçekleştirilen nezaket ziyaretinde, İl Müdürü Ergün Çolakoğlu; “Ziraat Mühendislerimizin Mesleki örgütlenmesi olan Ziraat Mühendisleri odasının sunacağı projelerde, komisyonlarda Ziraat Mühendisi meslektaşlarımızın mesleki kazanımları ve sorunlarının çözümünde birlikte çalışmaktan mutluluk duyacaklarını ifade etti. Hatay tarımsal potansiyeli yüksek ve zengin bir ildir. Ziraat Mühendislerimizin temsilcisi Ziraat Mühendisleri Odası ile işbirliğine ve tarım politikaların ilimizdeki uygulamalarında ortak akıl ve dayanışmasına önem veriyoruz” dedi.
Memur Sen Konfederasyonuna Bağlı Tarım Orman Çalışanları Birliği Sendikası 31. Hatay Şube Yönetimi de müdür Çolakoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Müdür Çolakoğlu, kamu hizmetlerinde bu görevi ifa eden çalışanların sorumluluklarının bilinciyle başarı elde edileceğini, bireylerin gayretleri neticesinde toplum olarak gelişme sağlanacağını ve bunun sonucunda sağlanan katkının toplumun her kesimine yansıyacağını söyledi.
Şube Başkanı Mustafa Şanverdi ise; yetkili sendika olarak tüm çalışanların temsil ve hakların korunması noktasında sorumluluk taşıdıklarını, ücret ve özlük haklarının gelişmesinin çalışma hayatına olumlu yansıyacağını belirtti. Toç-birsen Şube başkanı sendika yönetimi olarak İl Müdürümüze yeni görevlerinde başarılar diledi.
Müdür Çolakoğlu, makamına yönelik ziyaretlerden dolayı memnuniyetini ifade etti.
-Mehmet ÖZGÜN-

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ