Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,50 / Satış: 8,54
€ EURO → Alış: 10,04 / Satış: 10,08

Çözüm, Antakya Mozaik’te!

Çözüm, Antakya Mozaik’te!
  • 09.06.2021
  • 201 kez okundu

Fransa’da yaşayan Hataylı gurbetçi çiftin bebek hayalinde, 4 tüp bebek denemesi ve 5 düşük var… Ve sonuç olumsuz!

Jin. Opr. Dr. KORAY ALTUNAY, Cansu-Ali çiftinin 2 bebeğe kavuşmasını sağladı.

Fransa’da yaşayan Hataylı bir çift, evliliklerinde bebeğe kavuşma hayallerine, hem de iki bebekle, Türkiye’de erişebildi.
Cansu-Ali çiftinin, Fransa’da 4 kez tüp bebek denemesi yaptığı, sonuç alamadığı, anne olmak isteyen Cansu’nun ise 5 kez düşük yaptığı ifade edilirken, bu olumsuz tablonun Türkiye’de, Antakya Mozaik Hastanesi’nde değiştiği, Jin. Opr. Dr. Koray Altunay’ın müdahalesi ve tedavisi ile çiftin beklediği bebeğe kavuştuğu bildirildi. Bundan sonrasını, Kadın Doğum Doktoru ve Tüp Bebek Uzmanı olan Dr. Koray Altunay’dan dinleyelim:
“Çok kıymetli Cansu ve Ali, Fransa’da 4 kez tüp bebek denemişler ve Cansu, toplamda 5 kez düşük yapmış.
Son bir umut, benim yanıma geldiler. Önce tüp bebek yöntemiyle bebeklerimizi oluşturduk. NGS yöntemiyle, içlerinden sağlıklı bebekleri bulduk ve iki sağlıklı bebişi anne rahmine transfer ettik. Ve büyük gün geldi. Cansu ve Ali çifti, ikizleri, Fransa’da kucaklarına aldılar, bana da, Türkiye’deki değerli akrabalarıyla, bebişlerin tatlısını ve çiçeğini, hepimizi duygulandıran bu notu yolladılar. Var olsunlar. Halamız, bebişlerin ismini dövme olarak eline kazıtmıştı bile.”
Annelik hayaline Türkiye’de, Antakya’da, Dr. Koray Altunay’ın tüm bebek girişimi ile erişen Cansu, süreçle ilgili duygularını şöyle aktardı:
“Bir doktorun bir kadına verebileceği en güzel şey, annelik tacını giymesine vesile olmaktır. Anne olma yolunda benim umuduma ilham oldunuz. Aldım kucağıma iki meleğimi, giydim annelik tacını, en içten dualarla duamdasınız. Her şey için çok, ama çok teşekkürler. Size sonsuz minnettarım. İnşallah bir gün, evlatlarım kucağımda sizin ziyaretinize geliriz. Kendinize iyi bakın ve anne olmak isteyen kadınların ilhamı olmaktan asla vazgeçmeyim.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ