Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,80 / Satış: 6,83
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

Cumhuriyet Kupası’ndan

Cumhuriyet Kupası’ndan
  • 09.11.2017
  • 1.573 kez okundu

Şampiyon Döndüler

İskenderun Briç Spor Kulübü, Ankara’da düzenlenen Cumhuriyet Kupasında Türkiye Şampiyonu oldu.

İskenderun’u Ulusal ve Uluslararası alanda başarı ile temsil ederek birçok sporcu yetiştiren İskenderun Briç Spor Kulübü’nden Mustafa Arslan ve Şehmuz Ercan, Türkiye Briç Federasyonu, Türkiye Briç Federasyonu’nun en prestijli iki ikili turnuvalarından biri olan Cumhuriyet Kupasını kazanarak büyük başarıya imza attılar.
-DESTEĞE TEŞEKKÜR-
Yüzde 62.60’lık derece ile birinci olarak İskenderun’a kupa ile dönen İskenderun Briç Spor Kulübü sporcuları, Türkiye Briç Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Mahir Taner ile birlikte İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’na nezaket ziyaretinde bulundular.
İskenderun Briç Spor Kulübü’nün başarısında her zaman büyük destek veren İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine teşekkür eden Türkiye Briç Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Mahir Taner, ziyarette yaptığı konuşmasında, “Briç oyunu sosyal yönden insanların birbirleri ile daha iyi kaynaşmalarına vesile olmaktadır. Kentimizde üyelerimiz ile birlikte İskenderun’da Briç sporunu halkımıza sevdirmeyi hedefliyoruz. Bu sporun bir beyin sporu olduğunu artık halkımız da benimsiyor. Türkiye’de kurulan İlk Briç Kulüplerinden biriyiz, Başarımız da katkısı olan ve her zaman desteklerini bizden esirgemeyen İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’na ve sporcularımıza teşekkür ediyorum” dedi.
İTSO Meclis Başkanı Servet Ugutmen, İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO Muhasip üye Necat Özkaya, İTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Bülent Seküçoğlu ve Gassan Kuran da, Türkiye Şampiyonu olan İskenderun Briç Spor Kulübü sporcularını ve Türkiye Briç Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mahir Taner’i başarıla-rından dolayı tebrik ettiler.

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ