Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Defne Belediyesi hizmeti

Defne Belediyesi hizmeti
  • 15.10.2018
  • 699 kez okundu

Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman’ın talimatları doğrultusunda; halkın istek, öneri ve şikâyetleri ile ilgili tek numaradan çok rahat ulaşabilmesi hedefi ile kurulan “Halk Masası Birimi”nin yoğun mesai ile çalıştığı belirtildi.
444 53 24 numaralı telefon ile vatandaşların belediye ile iletişimi, sorunlarının çözümü ve gerektiğinde ilgili birimlere aktarımının sağlandığı ifade edildi. Defne Belediyesi’ne gelen vatandaşları; çağdaş, akılcı ve çözüm odaklı bir anlayışla oluşturulan HALK MASASI danışma ofisinde görev yapan güler yüzlü, insan ilişkileri konusunda uzman ekibin karşıladığı bildirildi.
Defne Belediyesi’nin misyon ve vizyonuna en uygun şekilde, vatandaşların memnuniyetini sağlayarak, kaliteli hizmet ve insan odaklı bir anlayış içerisinde değer yaratan bir iletişim merkezi olmayı hedefleyen Halk Masasının; vatandaşların, şu an 4 ayrı binada hizmet vermek durumunda olan Defne Belediyesi’ne ulaşım ve iletişimde yaşadıkları sıkıntılarında çözümünü sağladığı belirtildi. -Gökay Gökdemir-

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ