Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,38 / Satış: 8,41
€ EURO → Alış: 9,96 / Satış: 10,00

Defne Değişimin CHP Ziyareti

Defne Değişimin CHP Ziyareti
  • 17.06.2021
  • 344 kez okundu

Bir buket çiçekle…

Defne ilçesinin hak ettiği gelişimi her alanda yapabilmesi için sorumluluk üstlenerek yola çıkan Defne Değişim Hareketi adına bir heyet, önceki gün CHP ilçe binasına gitti, İlçe Başkanı ve Yöneticilerle görüştü. Defne Değişim Hareketi heyeti, CHP’ye bir buket çiçekle gitti.
İlçe Başkanı Akın Parlakyıldız, ziyaretle ilgili şu paylaşımı yaptı:
“Defne Değişim Hareketi yöneticilerinden Nazmi Altınöz, Deniz Ezer, Mahir Dede, Serdal Hasirci, Doğan Kuş, Mesut Yeşildağ, Fatih Gülbol ve Haydar Aslan, örgütümüzü ziyaret ederek, Turunçlu Arıtma Tesisi’nin yerinden taşınmasına yönelik Çarşamba günleri yaptıkları basın açıklamalarının, halk sağlığı sorununu dile getiren barışçıl ve yasal eylemler olduğunu ilettiler.
Defne Değişim Hareketi yöneticilerine, arıtma tesisi ile ilgili olarak Meclisimizin ve Örgütümüzün net kararlarını hatırlatarak, Hatay Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ile yaptığımız görüşmeler ve işleyen süreç hakkında bilgi verdik. Çıkardıkları duyarlı, kaygılı ve haklı sese duyarsız kalmadığımızı belirterek, nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.” -Haber/Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ