Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,43 / Satış: 8,47
€ EURO → Alış: 9,93 / Satış: 9,97

Defne İlçe Milli Eğitim Müdürü Mesajı, Okul Müdürlerine:

Defne İlçe Milli Eğitim Müdürü Mesajı, Okul Müdürlerine:
  • 04.09.2019
  • 943 kez okundu

Yapacağız Değil, Yaptım Deyin…

Defne İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan, yeni eğitim öğretim yılının öğretmen ve idareciler açısından başlaması dolayısıyla düzenlenen Okul Müdürleriyle toplantısında, “Arkadaşlar, şunu-bunu yapacağım yerine, yapınız ve ‘yaptım’ deyin” şeklinde mesaj verdi.
Necmi Asfuroğlu Anadolu Lisesi toplantı salonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan başkanlığında yapılan toplantıya, Şube Müdürü Mustafa Irğın ve Okul/ Kurum Müdürleri katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan toplantının açılış konuşmasında, Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan, 2018-2019 Eğitim Öğretim yılının genel bir değerlendirmesini ve yeni eğitim öğretim yılının hazırlıklarını yaparken şunları söyledi:
“İlçemizde eğitim adına hizmet veren resmi-özel tüm kurumlarımız bizim için önemlidir. Amacımız, ilçemizdeki eğitim öğretim faaliyetlerini en iyi şekilde yerine getirmek için, imkanlarımızı en verimli şekilde kullanarak, yapabileceklerimizi yapmak olmalı. ‘Yapacağım’ diye vakit geçirmektense, ‘yaptım’ demek lazım. Unutmayalım ki, Hatay’ın akademik olarak en başarılı ilçesinde çalışıyoruz. Bunun devamı için de çalışmaya devam edeceğiz.”
Açılış konuşmasından sonra, Yönetmelikteki değişiklikler de göz önüne alınarak gündem maddeleri tek tek ele alınıp görüşüldü, istişarelerde bulunuldu. Toplantı sonunda, Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan, toplantıya katılan okul/ kurum müdürlerine çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, yeni eğitim öğretim yılında başarı diledi.  -Yusuf Cemil Karaçay-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ