Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,43 / Satış: 8,47
€ EURO → Alış: 9,93 / Satış: 9,97

Defne’de CHP İlçe Yönetimi toplandı, mesaj verdi:

Defne’de CHP İlçe Yönetimi toplandı, mesaj verdi:
  • 09.06.2021
  • 215 kez okundu

Baskın Seçim Geliyor…

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Defne İlçe Örgütü, 7 Haziran Pazartesi günkü toplantısında, AKP’nin tüm hesaplarını baskın bir seçime göre yapmakta olduğu hatırlatıldı. Defne CHP İlçe Başkanı Akın Parlakyıldız, toplantı sonrası şu açıklamayı yaptı:
“Ülkeyi ekonomik ve siyasi krize sürükleyen AKP iktidarının, siyasi otoritesini yitirdiği, artık kendileri tarafından da fark edilmektedir. Kendilerini iktidarda tutmaya yönelik olarak Seçim Kanunu’nu değiştirme telaşı, tükenmişliklerinin delili niteliğindedir. Çok yakın zamanda, ülkemizi baskın bir seçime götürecekleri ile ilgili kanaatlerimiz, AKP Teşkilatlarına gelen ‘Sandık Kurulu Hazırlama’ talimatı ile desteklenmektedir.
Alınmasını beklediğimiz baskın seçim kararı kapsamında, Partimizin 2019 Tüzük değişikliği ve Genel Başkanımızın kararlı söylemi üzerine yapılacağına kesin gözüyle baktığımız önseçimlerde ilçemizdeki temsil kabiliyetini arttırmak üzere, üye sayımızı arttırmaya yönelik çalışma programının düzenlenmesi kararı alınmıştır.”
Defne CHP İlçe Başkanı Akın Parlakyıldız, geçtiğimiz günlerde eski Vekil Hasan Akgöl’ün Parti ziyaretinde çok verimli bir buluşma gerçekleştirdiklerinin de altını çizerek şu bilgilendirmeyi yaptı:
“Geçmiş dönem Milletvekillerimizden Sayın Hasan Akgöl’e, örgütümüze gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı teşekkür ederiz.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ