Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,88
€ EURO → Alış: 7,78 / Satış: 7,81

Defne’de okul müdürleri son toplantısı

Defne’de okul müdürleri son  toplantısı
  • 20.06.2019
  • 522 kez okundu

Defne’de bulunan Okul/Kurum Müdürlerinin katılımı ile 18 Haziran Salı günü sene sonu toplantısı gerçekleştirildi. Okul müdürleri toplantısı, Ekin Koleji konferans salonunda gerçekleşti. Yapılan toplantıya; İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan, Şube Müdürleri Fuat Yarar, Ramazan Özer, Mustafa Irğın ve Okul/Kurum Müdürleri katıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan toplantının açılış konuşmasında, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan, özetle şöyle dedi:
“Başarılı, güzel ve yoğun bir eğitim öğretim yılını geride bıraktık. Malumunuz, başarı tabi ki emek ister. İlçemizin başarısında emeği geçen siz idareci arkadaşlarımıza, sizlerin aracılığıyla bütün öğretmenlerimize, personellerimize, hayırseverlerimize, velilerimize katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Okullarımızın yaz döneminde bütün onarım işlerini yaparak ve donatım eksikliklerini gidererek, 09 Eylül 2019 tarihinde yeni eğitim öğretim yılına hazır hale getirilmesini rica ediyorum.”
Açılış konuşmasından sonra gündem maddeleri tek tek ele alınıp, yapılan çalışmalar değerlendirilerek, eksiklikler tespit edilip, çözüm önerileri görüşüldü. Toplantı sonunda, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan, toplantıya katılan Okul/Kurum Müdürlerine çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, başarı diledi.
-Mehmet Durmaz-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ