Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,78 / Satış: 6,80
€ EURO → Alış: 7,56 / Satış: 7,59

Defne’de Sömestr Değerlendirmesi

Defne’de Sömestr  Değerlendirmesi
  • 25.01.2020
  • 2.629 kez okundu

Defne’de bulunan Okul/Kurum Müdürlerinin katılımıyla, hafta içinde ilk yarı değerlendirmesinin yapıldığı bir okul müdürleri toplantısı gerçekleştirildi. 22 Ocak Çarşamba günkü toplantı, Necmi Asfuroğlu Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Yapı-lan toplantıya; İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan, Şube Müdürleri Fuat Yarar, Ramazan Özer ve Okul/Kurum Müdürleri katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan toplantının açılış konuşmasında, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan şunları söyledi:
“İlçemizin başarısında; öğrenciden öğretmene, veliden yardımcı hizmetlerde çalışan personele kadar, herkesin katkısı var. Okul yöneticileri olarak, sizler, öğretmenlerinizin daha başarılı olmaları için onlara cesaret verin, yapabileceklerine inandırın, teşvik edin. Eğitim çalışanlarımız sizden güç alsın. Unutmayalım ki, zihin neyi alıyor ve neye inanıyorsa, onu başarır.”
Açılış konuşmasından sonra, gündem maddeleri tek tek ele alınıp yapılan çalışmalar değerlendirildi, eksiklikler tespit edilip çözüm önerileri görüşüldü. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ