Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,69 / Satış: 6,71
€ EURO → Alış: 7,22 / Satış: 7,25

Defneli Muhtarlar, asparagas haberlerden yakınıyor:

Defneli Muhtarlar, asparagas haberlerden yakınıyor:
  • 06.09.2019
  • 497 kez okundu

Esefle Kınıyoruz…

Defneli muhtarların, önceki gün İlçe Belediye Başkanı İbrahim Güzel’e sahip çıkan açıklamaları sırasında, sosyal medyada zaman zaman pompalandığı belirtilen Aspragas haberlerden de yakınıldığı vurgulandı. Defne Muhtarlar Derneği Başkanı Muhsin Demirel, açıklamasında şunları söyledi:
“Defne Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Güzel aleyhinde, kamuoyunu yalan ve yanlış haberlerle yönlendirme yapmaya çalışanlar, topluma en büyük zarar verenlerdir. Kamuoyunu yanlış yönlendirme çabasında olanların, yalnızca Sayın Başkanımıza değil, toplumun demokratik çağdaş yapısına ve devletimizin ciddiyetine de zarar vermeye çalıştıklarına üzülerek şahit oluyoruz. Elbette insanlar eleştirme haklarını kullanabilirler, ancak yalan yanlış haberlerle insan onurunu zedeleyici davranışlar sergileyenleri hoş görmek, bu zulme seyirci kalmak anlamına gelir.
Biz, Defne Muhtarları olarak, haber değeri olmayan paylaşımlara itibar edilmemesi ve bu iyi niyet taşımayan ciddiyetsiz paylaşımların ilçemizi ve Sayın Belediye Başkanımızı yıpratmaya yönelik olduğunu belirtiyor, asparagas haberler üreterek anti demokratik çıkarımlar yapmaya çalışanları esefle kınıyoruz.”
-Yusuf Cemil Karaçay-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ