Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,66 / Satış: 7,69

Dikkat! Trafik Sil Baştan

Dikkat! Trafik Sil Baştan
  • 30.09.2019
  • 1.327 kez okundu

Gündüz Caddesi; Armutlu BP’den köprüye doğru TEK YÖN, Adnan Menderes Caddesi de köprüden, Kültür Merkezi’ne doğru TEK YÖN oldu.

Uygulama Bu Sabah Başlıyor

Bu sabahtan itibaren uygulanmak üzere, şehir içi trafik uygulamasında bazı yön değişiklileri hayata geçiyor.
Hatay Valiliği ile Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin, bilimsel veriler ve testler kapsamında aldıkları belirtilen yeni kararlara göre, Gündüz Caddesi’nde Armutlu BP’den köprübaşına doğru yeniden TEK YÖN uygulamasına dönüş yapılırken, Adnan Menderes Caddesi trafik akışı ise köprübaşından Kültür Merkezi’ne doğru TEK YÖN şeklinde değiştirildi. Bu arada Karaoğlanoğlu Caddesi’nde, Adnan Menderes Caddesi’nden Cumhuriyet Caddesi’ne TEK YÖN uygulaması da hayata girecek.
Hatay Büyükşehir Belediyesi’nden, bu sabah itibariyle uygulamaya gireceği belirtilen yön değişiklikleriyle ilgili açıklama şöyle:
“30 Eylül Pazartesi tarihi itibariyle hayata geçecek değişikliklerle beraber, Gündüz Caddesi’nde, Armutlu Kavşağı istikametinden Cumhuriyet Meydanı istikametine doğru tek yön olarak trafik akışı sağlanacak.
Adnan Menderes Caddesi’ndeki trafik akışı ise, Cumhuriyet Meydanı istikametinden Kültür Merkezi istikametine doğru yine tek yön olarak düzenlenecek. Bu arada İbrahim Karaoğlanoğlu Caddesi’nin Cumhuriyet Caddesi ile Adnan Menderes Caddesi arasındaki kısmında, Adnan Menderes Caddesi istikametinden Cumhuriyet Caddesi istikametine tek yönlü trafik akışı düzenlenmesi yapılacak.”
-Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ