Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,69 / Satış: 6,71
€ EURO → Alış: 7,22 / Satış: 7,25

Diktatörlüğe izin yok

Diktatörlüğe izin yok
  • 26.02.2017
  • 1.266 kez okundu

CHP’li vekil, İskenderun’da cadde, sokak ve alanlardaydı…
CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, Partisinin İskenderun ilçe yöneticileri yanı sıra Kadın ve Gençlik Kolları yöneticileriyle İskenderun sokaklarında esnafı ziyaret etti, HAYIR’lı işler dileğinde bulundu.
Gerçekleştirdiği saha çalışması esnasında vatandaşlardan aldığı geri bildirimlerin ve her şeyden önemlisi, onların gözlerinde gördüğü inanç ve kararlılığın, kendisini, Türkiye Cumhuriyeti ve bu ülkeye sevdalı milyonlar adına umutlandırdığını ifade eden Milletvekili Topal, “İnanıyorum ki, insanımız, 16 Nisan günü bütün yetkileri elinde toplamak isteyen Saray eşrafına sandıktan güçlü bir yanıt verecek ve HAYIR diyecek “dedi.
Ziyaret ettiği iş yerlerinde, bu anayasa paketinde milletin hayrına tek bir madde olmadığını ifade eden Topal, yapılmak istenen değişikliklerle ülkenin tapusunun bir tek adama verilmek istendiğini, bu yetkinin asla ve asla bir kişiye verilemeyeceğini anlattı. “Oturduğumuz apartmanı bile bir kişiye teslim etmiyoruz, bir yönetim kurulu ve bir de denetim kurulu seçiyoruz” diyen Topal, “80 milyonluk bir ülkeyi bir kişiye teslim edecek miyiz? Böyle bir durum kabul edilebilir mi “diye sordu. CHP’li Vekil, İskenderun’da halkla olan sohbetlerinde, “Türkiye’nin diktatörlüğe dönüşmesine izin vermeyeceğiz” mesajı verdi. -Cemil Yıldız-

 

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ