Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,28 / Satış: 7,31
€ EURO → Alış: 8,56 / Satış: 8,59

Diyarbakır’dan Malatya’ya…

Diyarbakır’dan Malatya’ya…
  • 18.05.2018
  • 650 kez okundu

Samsun’dan Konya’ya…

Hatay’daki Oda ve Borsaların da katılımıyla gerçekleşen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 74. Genel Kurulu sonucunda Yönetim’e giren isimler ve iller netleşirken, görev dağılımı da yapıldı.

81 İl Oda ve Borsasının katılımıyla Ankara’daki TOBB Başkanlığı’nda gerçekleşen 74. Genel Kurul, görevi, TOBB Başkanlığına ilk kez 16 Haziran 2001’de seçilen Hisarcıklıoğlu’na beşinci kez verdi. Antakya, İskenderun, Reyhanlı ve diğer ilçelerdeki Oda ve Borsa Yönetimlerinin de katılım gösterdiği Genel Kurul sonucunda oluşan ve M. Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında 15 Mayıs 2018 tarihinde ilk kez olarak bir araya gelen yeni dönemin ilk Yönetim Kurulu Toplantısı’nda belirlenen görev dağılımı ise, isimler ve iller bazında şöyle oluştu:
1.Ali Kopuz (İstanbul TB) Başkan Yardımcısı – 2.Selçuk Öztürk (Konya TO) Başkan Yardımcısı – 3.Salih Zeki Murzioğlu (Samsun TSO) Başkan Yardımcısı – 4.Ayhan Zeytinoğlu (Kocaeli SO) Başkan Yardımcısı – 5.Tamer Kıran (İMEAK DTO) Başkan Yardımcısı – 6.Faik Yavuz (Ankara TB) Sayman Üye – 7.Cengiz Günay (Tekirdağ TSO) Üye – 8.Mahmut Özgener (İzmir TO) Üye – 9.Davut Çetin (Antalya TSO) Üye –
10.Öztürk Oran (İstanbul TO) Üye – 11.Zeki Kıvanç (Adana SO) Üye – 12.Özer Matlı (Bursa TB) Üye – 13.Engin Yeşil (Diyarbakır TB) Üye -14.Oğuzhan Ata Sadıkoğlu (Malatya TSO) Üye.
Türkiye ihracatında lokomotif illerden biri olan Hatay’dan TOBB Yönetimi’ne neden hiçbir ismin giremediği ise merak konusu oldu.
-Tamer Yazar-

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ