Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,74 / Satış: 6,77
€ EURO → Alış: 7,56 / Satış: 7,59

DOĞAKA-ATSO sözleşme imzaladı

DOĞAKA-ATSO sözleşme imzaladı
  • 23.03.2019
  • DOĞAKA-ATSO sözleşme imzaladı için yorumlar kapalı
  • 291 kez okundu

Kireçlik yarma tesisi için…

DOĞAKA ile ATSO, protokol imzaladı. DOĞAKA adına Genel Sekreter Onur Yıldız, ATSO adına Yönetim Kurulu Başkan Hikmet Çinçin’in imza attığı protokolün içeriği ve hedefi ile ilgili açıklama şöyle:
“Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Güdümlü Proje kapsamında, deri ve ayakkabı sektörüne yönelik, başvurusunda bulunduğumuz, ‘Kireçlik Yarma Sistemi Ortak Üretim Tesisi’ projemizin fizibilite raporunun hazırlanması amacıyla, DOĞAKA 2018 Fizibilite Desteği kapsamında başvuru yaptığımız, TR63/18/FZD/0009 referans numaralı ‘Kireçlik Yarma Sistemi Ortak Üretim Tesisi Fizibilite Raporu’ projemizin sözleşmesi imzalanmıştır.
6 ay süreli projemiz kapsamında, Güdümlü Proje kapsamında kurulacak Kireçlik Yarma Sistemi Ortak Üretim Tesisinde üretim-satış programı, proje girdileri, organizasyon yapısı, yönetim ve insan kaynakları planı ile iş planı hazırlanacak. Projenin; finansal, ekonomik, sosyal, bölgesel, duyarlılık ve risk analizleri konu başlıklarında çalışmalar yapılacaktır. Projenin, deri ve ayakkabı sektörüne hayırlı olmasını dileriz.” -Yusuf Cemil Karaçay-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ