Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,12 / Satış: 6,14
€ EURO → Alış: 6,64 / Satış: 6,66

DOĞAKA’dan eğitim desteği

DOĞAKA’dan eğitim desteği
  • 21.10.2017
  • 985 kez okundu

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı 2017 Teknik Destek Programı Mayıs-Haziran dönemi desteği kapsamında, İTSO üyelerine yönelik ‘Lojistik, Tedarik Zinciri, Stok Yönetimi’ eğitimi gerçekleştirildi.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) üyelerine yönelik ‘lojistik, tedarik zinciri, stok yönetimi’ eğitimi verildi. DOĞAKA teknik desteği kapsamında gerçekleştirilen eğitim, İzmir Ekonomi Üniversitesi Öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. H. Giray Reşat tarafından İTSO’da verildi.
20 saatlik lojistik, tedarik zinciri stok yönetimi, 20 saat satın alma tedarik yönetimi eğitimi olarak 5 gün boyunca verilen eğitim; İşletmelerde lojistik-tedarik zinciri, satın alma, tedarikçi seçimi, gümrük uygulamaları ve dış ticaret konuları kapsamında gerçekleşti. Eğitim kapsamında; İşletmelerin tedarik zinciri yönetimi süreçlerini ve lojistik süreçlerini başarıyla yönetmelerini sağlama, güncel lojistik uygulamaları hakkında işletmelere bilgi verme, pratikte tedarik zinciri uygulamalarının nasıl gerçekleştiğini ve bu uygulamaları kendi işletmelerinde nasıl uygulayabilecekleri, ayrıca güncel dış ticaret mevzuat uygulamaları konularında detaylı bilgilendirmeler yapıldı. Eğitimde, farklı sektör, farklı disiplinler ve pozisyonlardan katılımcılar da yer aldı. Eğitimlerde, teorik bilgi, mümkün oldukça pratik uygulamalar ve güncel bilgiler ile de desteklendi. – Adil Yeşildağ-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ