15 Mayıs 2019

Doktor adayı kızı cinayete kurban giden Öğretmene:

Doktor adayı kızı cinayete kurban giden Öğretmene:

Öğrencilerinin Anneler Günü Kutlaması…

Geçtiğimiz yılbaşı gecesi, Ukrayna’da tıp fakültesinde okumakta olan kızı ve arkadaşı cinayete kurban giden Samandağlı Öğretmen Cenan Nuraydın Yıldız, dün sabah gittiği okulunda öğrencilerinin sürpriz “Anneler Günü” kutlamasıyla karşılaştı. Geçtiğimiz yılbaşı gecesi, Hatay-Samandağlı Buket ile İzmirli Zeynep adlı iki Türk doktor adayı kız öğrenci, bir cani tarafından katledilmişti.
Evinde, kızı Buket’in çalışma odasını çiçeklerle ve fotoğraflarıyla donatan acılı anne, dün sabah görev yapmakta olduğu Samandağ Atatürk Anadolu Lisesi’nde sınıfa girerken, öğrencilerinin sürprizi ile karşılaştı.
Samandağ Atatürk Anadolu Lisesi 11-E sınıfı öğrencileri, ellerinde buket çiçekle, öğretmenlerinin Anneler Günü’nü kutladı. Öğrencilerinin bu davranışından dolayı duygulanan, Cenan Nuraydın Yıldız, katledilen kızı Buket’in çiçekler ve fotoğraflarıyla dolu odasının bir köşesinde yazdığı mesajı sosyal medyada şöyle paylaştı:
“Hey !!!! Korkak yaratıklar… Ne derdiniz var kızlarımızla? Bırakın yavrularımızın yakasını. Annelerin daha fazla canı yanmasın. Gül kokusuna doysun, BUKET’lerinin, ZEYNEP’lerinin…” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ