Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,74 / Satış: 6,77
€ EURO → Alış: 7,56 / Satış: 7,59

Dörtyol-CHP’de İlçe Kongresi:

Dörtyol-CHP’de İlçe Kongresi:
  • 23.12.2019
  • 298 kez okundu

Gökhan Özer Yeniden Başkan

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Dörtyol İlçe Kongresi, 21 Aralık Cumartesi günü gerçekleştirildi. Kongrede, Gökhan Özer yeniden başkan seçildi.
Yeniden seçilen CHP Dörtyol İlçe Başkanı Gökhan Özer, yaptığı konuşmada özetle, “Kongre süreci sonunda, kırgınlıklara ve küskünlüklere asla yer vermeden, Cumhuriyet Halk Partisi’ne gücüne güç katmak için çalışacağız. Bu vesileyle, Milli Mücadele’de İlk kurşunun atılışının 101. Yıldönümünü kutluyorum.
Milli Kahramanımız Mehmet Çavuş’un ailesine, yeterli önemin gösterilmediğini düşünüyorum. Ayrıca ilçemizde yine Yöresel Ürünler Pazarı diye bir yer açılarak, yerel esnaf mağdur edilmeye başlandı. Bu konuda ortak bir tepki koymak zorundayız. Gün, kişisel zaaflarımızı Parti dışında tutarak, CHP’ye yakışır bir vakar ve disiplin içerisinde, ülkemizi karanlık amaçlara alet etmek isteyenlerle mücadele etme günüdür. Gün; dostluk, barış ve sevgi günüdür. Bu duygu ve düşüncelerle, kongremize katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Tek liste halinde gidilen seçimlerde, Gökhan Özer başkanlığındaki Dörtyol CHP İlçe Yönetim Kurulu’na şu isimler seçildi:
Recep Arslan, Önder Ateş, Hüseyin Bağ, Muammer Bedir, Mustafa Halil Çelebi, Gülsen Çetin, Ahmet Ekiz, Bahri Hüseyin Gökmen, Osman Gülen, Keramettin Kipel, Arif Özkayhan, Sait Temel, Mustafa Tellioğlu, Neslihan Uzun Öksüz, Ayhan Ünal ve Emine Yıldız. -Haber/Mehmet Durmaz-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ