Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,69 / Satış: 6,71
€ EURO → Alış: 7,22 / Satış: 7,25

Dörtyol İlçe Emniyet Müdürü Müfettiş oldu

Dörtyol İlçe Emniyet Müdürü Müfettiş oldu
  • 22.01.2020
  • 322 kez okundu

Veda Etti…

Dörtyol İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine yaklaşık 4 ay öce getirilen Osman Karabulut, Emniyet Müfettişliği’ne yükselmesi nedeniyle, önümüzdeki günlerde görevini yeni İlçe Emniyet Müdürü İsmet Altunbaş’a devretmesi öncesi veda ziyaretleri yapıyor.
Dörtyol İlçe Emniyet Müdürü Osman Karabulut’un Emniyet Müfettişliği’ne yükselmesi dolayısıyla, ilçede görev yapan meslektaşları, Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda bu kapsamda bir veda tertipledi. Veda toplantısına; Dörtyol Kaymakamı Murat Bulacak, Dörtyol Cumhuriyet Başsavcısı İhsan Türkoğlu ve Emniyet mensupları katıldı.
Emniyet mensupları adına yapılan açılış konuşmasında, Osman Karabulut’un göreve başlamasıyla birlikte, Emniyet teşkilatının kendi kimliğini yeniden bulduğu ifade edildi ve şöyle denildi:
“İnsan haklarına ve Anayasanın temel ilkelerine dayanan, milli, demokratik, laik bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı görev ve sorumluluklarımızı, değerli Müdürümüz Osman Karabulut ile bir kere daha hatırlayarak; milletin hizmetinde, tarafsız ve eşitlik ilkelerine bağlı kalarak, milli, ahlaki, insani, manevi ve kültürel değerleri Müdürümüzün telkin ve talimatlarıyla davranış biçimi olarak ortaya koyduk. Yaptığımız kısa mesai süresi içerisinde, Emniyet teşkilatının büyük bir aile olduğunu bir kere daha özümsedik. Kendisine, ilçemizdeki tüm meslektaşlarımız adına yeni görev yerinde başarılarının devamını diliyoruz.”
Dörtyol Cumhuriyet Başsavcısı İhsan Türkoğlu da kısa bir teşekkür konuşması yaparak, Osman Karabulut’a hizmetleri dolayısıyla teşekkür etti ve çiçek takdim etti.
İlçe Emniyet Müdürü Osman Karabulut da yaptığı konuşmada, “Sevgili arkadaşlar, dört ay gibi kısa bir süreyi omuz omuza, diz dize, ama çok yoğun bir şekilde çalışarak geçirdik. Biz, yapmamız gereken vazifeyi yaptık. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ