Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,80 / Satış: 6,83
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

Eğitim camiasına ‘başarılar’

Eğitim camiasına ‘başarılar’
  • 09.09.2019
  • 681 kez okundu

Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, yeni eğitim ve öğretim yılında tüm öğrenciler ve öğretmenler için başarı mesajı yayınladı, ‘fırsat ve imkân eşitliği’ mesajı verdi.

Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, bugün başlayacak olan 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Güzel, yayınladığı mesajında, yeni eğitim-öğretim yılında tüm öğrencilere üstün başarı dileyerek şu ifadelerde bulundu.
“Büyük heyecan ve güzel umutlarla başladığımız 2019-2020 eğitim-öğretim yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve tüm eğitim camiasına başarı getirmesini diliyorum. Eğitimin ve öğretimin, toplumsal ve kişisel gelişimdeki yeri ve önemi tartışılmazdır. Çocuklarımızın ve gençlerimizin, eğitim hayatında yaşadıkları olumsuzlukların ‘fırsat ve imkân eşitliği’ ilkesi ışığında asgariye indirildiği, aynı düzeyde eğitim alma haklarının savunulduğu, ezbercilik ve şekilciliğin üzerine kurulmuş olan mevcut eğitim sistemi ile öğrencilerimizin yarış atı gibi koşturulmadığı bir eğitim sistemi kurulmasını temenni ediyorum.” -Yusuf Cemil Karaçay-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ